Skocz do zawartości

Naszywki z logo PSW


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a co z naszywkami ? :) będą robione ?

Ja jestem jak najbardziej za, zróbmy listę chętnych na naszywki, jak będzie w miarę duże zainteresowanie to ruszymy z tematem.

Lista :

1. krs - 4szt

2. Andre - 4szt

3. Oktawian - 2szt

4. Miko - 4szt

5. karol - 2szt

6. mapet77 - 4szt

7. kleniarz - 4szt

8. Dziencioł - 4szt

9. Kamil - 2szt

10. Aspius - 4szt

11. Bastuś z Bratko - 5szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że temat z naszywkami zamarł, czyżby nie było więcej chętnych, tylko 10 zainteresowanych na 430 zarejestrowanych. Myślę że taka naszywka to fajna sprawa, w pewnym stopniu jest to też jakaś forma reklamy naszego forum, ponadto będziemy mieć ładną pamiątkę.Kiedyś my młodzi, kiedy będziemy w wieku średnio-starczym:D i będziemy opowiadali nasze przygody wędkarskie naszym wnukom, zawsze będzie można pokazać naszywkę, że jest się członkiem najlepszego forum w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doliczyłem się 39 sztuk naszywek. Realizujemy czy czekamy na więcej zgłoszeń ? Drugie pytanie gdzie będziemy je zamawiać, no i czy znalazł by się chętny do zajęcia się tą sprawą od początku do końca (zamówienie, wysyłka itp.) ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wycenę naszywek z jednej z firm

Oto szczegóły:

Proponuję powiększenie naszywki do średnicy 10cm i dodatkowo nieznaczne powiększenie napisów.

Przygotowanie grafiki do potrzeb wykonania komputerowego projektu naszywki: 36.00 zł (płatne z góry)

Wykonanie projektu haftu - gratis

Ceny w zależności od zamawianej ilości:

ilość: 40, cena: 8.69 zł za sztukę, razem: 347.60 zł

ilość: 50, cena: 8.25 zł za sztukę, razem: 412.50 zł

ilość: 75, cena: 7.58 zł za sztukę, razem: 568.50 zł

ilość: 100, cena: 7.19 zł za sztukę, razem: 719.00 zł

Do końcowej ceny należy doliczyć koszt przesyłki i 22% podatku VAT.

Koszt wysyłki 14zł netto

Czyli za 1 naszywkę wyjdzie ~ 12,50 zł + wysyłka listem zwykłym jakieś 1,60.

Poczekam jeszcze na informację z innej firmy, może będzie taniej. Piszcie czy taka cena Was zadowala czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taniej :) Dostałem inną ofertę :

Naszywka w cenie 7,80zł brutto/szt.

opracowanie wzoru - 35zł brutto

wysyłka polecony 20zł brutto; pobranie 18,30zł brutto; kurier 21zł brutto

naszywkę możemy wykonać na dwa sposoby - haftowana lub tzw.foto-naszywka (linki z przykładowymi realizacjami poniżej).

http://duocolor.pl/images/stories/galeria/sub04.jpg

http://duocolor.pl/images/stories/galeria/sub05.jpg

http://naszywki.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na dzień dzisiejszy wygląda tak:

1. krs - 4szt

2. Andre - 4szt

3. Oktawian - 2szt

4. Miko - 4szt

5. karol - 1szt

6. mapet77 - 4szt

7. kleniarz - 4szt

8. Dziencioł - 4szt

9. Kamil - 2szt

10. Aspius - 4szt

11. Bastuś z Bratko - 5szt

Lista będzie otwarta powiedzmy do przyszłej środy 15.07 - czekam na zgłoszenia/zmiany ilości itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga oferta ciekawsza ale dojdzie do niej dodatkowo 55zł za opracowanie wzoru i wysyłkę, wyjdzie jakieś 10zł za sztukę (wysyłkę listem zwykłym do forumowiczów biorę na siebie). Pytanie robimy naszywki czy dajemy sobie spokój ?

Znalazłem tańszą ofertę, w 7zł powinniśmy się zamknąć:

http://www.allegro.pl/item1090461213_naszywki_naszywka_haft_komputerowy_gorzow_gorzow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12,50 za naszywkę to raczej drogo było w porównaniu choćby do koszulki.

Też mi się tak wydaje :/.

Druga oferta ciekawsza ale dojdzie do niej dodatkowo 55zł za opracowanie wzoru i wysyłkę, wyjdzie jakieś 10zł za sztukę (wysyłkę listem zwykłym do forumowiczów biorę na siebie). Pytanie robimy naszywki czy dajemy sobie spokój ?

Nie chce się wtrącać ale opracować wzór czy podać projekt może mógł by ktoś z forum jeśli się na tym zna.Ten z koszulki nie może być?Podobnie Krzyśku z wysyłką na swój koszt,to twoja sprawa ale jednak czemu masz ponosić dodatkowe koszty-pewnie chodzi o dobro i reklamę forum ;).

Znalazłem tańszą ofertę, w 7zł powinniśmy się zamknąć:

http://www.allegro.pl/item1090461213_naszywki_naszywka_haft_komputerowy_gorzow_gorzow.html

Wydaje się być rozsądna.Jeśli się nie dogadacie mogę spytać kolegi gdzie on zamawiał te "nasze" naszywki ( z innego forum) które wychodziły po ok 5zł/szt i naprawdę są wykonane dobrze -w tym był próbny projekt poglądowy i nie było dodatkowych kosztów ( oczywiście wiadomo,że rodzaj naszywki/jej skomplikowanie i ilość kolorów może rzutować na cenę końcową.

Ps.Jeśli to nie problem to też 1 szt bym wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje :/.

Stanowczo za drogo jak na kawałek filcu z nadrukiem:)

Nie chce się wtrącać ale opracować wzór czy podać projekt może mógł by ktoś z forum jeśli się na tym zna.Ten z koszulki nie może być?

Tu nie chodzi o zaprojektowanie samego loga ale o "Przygotowanie grafiki do potrzeb wykonania komputerowego projektu naszywki", cokolwiek by to miało oznaczać.

Wydaje się być rozsądna.Jeśli się nie dogadacie mogę spytać kolegi gdzie on zamawiał te "nasze" naszywki ( z innego forum) które wychodziły po ok 5zł/szt i naprawdę są wykonane dobrze

Jak najbardziej prosiłbym o jakieś inne namiary/propozycje. Na naszywkach się nie znam i nie za bardzo mam porównanie :) Nasze logo jest "skomplikowane" i dlatego wykonanie musi więcej kosztować, wycinek z maila :

W branży wyceny dokonuje sie na podstawie ilości wkłuć igły maszyny to jest 1zł za 1000wkłuć Koszty można obniżyć zmniejszając gęstość ściegów ale wpływa to ujemnie na jakość końcową produktu. Wyceniłem zagęszczając ściegi a policzyłem 70gr za 1000wkłuć więc jest ponad 30% korzystniej dla klienta.

Czekam na wszelkie propozycje w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.