Jump to content

Wypadająca część szczytowa spining


nsevo

Recommended Posts

Witam serdecznie,mam problem z wypadającą szytówką podczas rzutu.Nie wiem czy taki temat już był,a przynajmniej nie znalazłem.Czy są jakieś preparaty lub cokolwiek co polepszyłoby łączenie obu części wędziska?

Jest to bardzo irytujące kiedy co chwilę muszę sprawdzać czy się znowu nie obluzowało,dodatkowo istnieje szansa że w którymś rucie wreszcie złamię wędkę w miejscu łączenia,dziękuję z góry za jaką kolwiek pomoc,pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kolego wybór masz duży.Możesz użyć wosk z świeczki, tylko nie jakąś imitację wosku.Grafit celowo przeznaczony do wędzisk,naniesienie warstwy lakieru.Po wszystkim bierzesz kartkę papieru i po podgrzaniu zwykłą suszarką obracasz by otrzymać gładką powierzchnię i idealnie równą.Tylko nie przesadzaj z geubością i nie uzywaj papieru ściernego. Używałem tych sposobów więc na pewno ci pomogą,Wosku używam do tej pory nie zakleszczają mi się części.

Link to comment
Share on other sites

Witam ja to robiłem tak brałem lakier bezbarwny + utwardzacz wkładałęm szczytówke do słoika po wyciągnieciu wieszałem ja i po wyschnięciu brałęm papier ścierny bardzo drobny i ja obrabiałęm do danej grubosci .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy