Skocz do zawartości

Sprawa emila ;)


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Emil, to jest ostatnie ostrzeżenie dla Ciebie. Jeszcze jeden post, w którym będą same błędy a zostanie wprowadzony zakaz na pisanie przez Ciebie postów. Ogarnij się chłopie bo nasza cierpliwość się kończy.

Siksa nie przesadzaj,oprocz przecinka,pytajnika i duzej litery bylo ok. Chlopak jest bezposredni i przynajmniej wprowadza troche niezamierzonego humoru. Spokojnie mozna sie domyslic o co Emilowi chodzi w jego postach. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja podjęła decyzję, że Emil ma pisać poprawnie a przynajmniej starać się pisać poprawnie. Jeżeli będzie pisał jak na początku to nie będzie pisał na tym forum.

Wystarczy już dyskusji na temat czy da się odczytać co Emil napisał czy nie. Od tego są odpowiednie osoby na tym portalu. Kolejne posty dotyczące "stylu" Emila będą traktowane jako spam i odpowiednio nagradzane. Chłopak dostał ostrzeżenie i dalsze dyskusje o nim są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja podjęła decyzję, że Emil ma pisać poprawnie a przynajmniej starać się pisać poprawnie. Jeżeli będzie pisał jak na początku to nie będzie pisał na tym forum.

Wystarczy już dyskusji na temat czy da się odczytać co Emil napisał czy nie. Od tego są odpowiednie osoby na tym portalu. Kolejne posty dotyczące "stylu" Emila będą traktowane jako spam i odpowiednio nagradzane. Chłopak dostał ostrzeżenie i dalsze dyskusje o nim są zbędne.

Portal dla samych doktorantow sie z tego zrobil.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci te dyskusje? Żyjemy w Polsce i po polsku mówimy i PISZEMY. Szanujmy się nawzajem. Wątpię, że on to pisze w pośpiechu. Można usiąść, pomyśleć i wtedy sklecić coś co da się przeczytać( nawet te dwa zdania ). Nie trzeba tu żadnych mądrości, na tym forum wszyscy jesteśmy równi. Więc nie widzę tu powodu żeby mówić o jakiś doktorach. To, że jest to forum internetowe nie oznacza, że pisownie można sobie po prostu olać...

Edytowane przez Szymek
błąd w podkreśleniu wyrazu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal dla samych doktorantow sie z tego zrobil.:(

popieram niedlugo beda za bledy ort.. ganic panowie tu chodzi o wedkowanie a nie o pisownie a jak wam przeszkadza pisownia 1 czy drugiego to zalozcie sobie nowy portal i wpiszcie w regulamin zakaz robienia bledow...doktoranci sie znalezli po gimnazjum:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie mozna sie domyslic o co Emilowi chodzi w jego postach. :rolleyes:

Czytając posty nie mamy się domyślać o co chodzi ich autorowi.

Portal dla samych doktorantow sie z tego zrobil.:(

Portal się nie zrobił tylko ktoś go zrobił,a Ty powinieneś uszanować jego pracę.

popieram

Tak popierajcie się wzajemnie,klepcie po plecach i przyklaskujcie,a ja wam spróbuję uświadomić,że wasze myślenie jest złe.Wielu ludzi tworzących ten portal jak i ci którzy byli tu od początku dba o to by forum było przejrzyste,czytelne i tematyczne.Wchodząc tu i dołączając do tego grona nawet,że nie ma jasno określonego regulaminu ( moim zdaniem to błąd ) powinniście to uszanować i podporządkować się,ale dla was to coś niepojętego by przestrzegać prostych zasad pisowni.Nikt nikogo nie upomina czy wali ostrzeżeniami jeśli przydarzy się zgubienie litery,kreski czy kropki nad Z,przejęzyczenie czy nawet jakiś większy błąd ale na litość boską nie mówcie mi,że posty Emila była czytelne i,że nie wiecie do czego służą przyciski Alt czy Shift na klawiaturze.

niedlugo beda za bledy ort.. ganic panowie tu chodzi o wedkowanie a nie o pisownie a jak wam przeszkadza pisownia 1 czy drugiego to zalozcie sobie nowy portal i wpiszcie w regulamin zakaz robienia bledow...doktoranci sie znalezli po gimnazjum:D

Kolego jestem zarejestrowany na jednym z największych for wędkarskich w Polsce,nacisk na pisownie jest tam spory,a jednak forum prężnie działa i nadal się rozwija.Pisanie przez Ciebie,żeby założyć sobie nowy portal jest dla mnie niepojęte-przepraszam,że spytam.Zakładać ten?

Na temat "doktorantów po gimnazjum" nie będę się zbytnio wypowiadał ale jest to obraźliwe i już powinieneś dostać za to ostrzeżenie.Nie życzę sobie byś kierował takie słowa w moim kierunku.

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc tu i dołączając do tego grona nawet,że nie ma jasno określonego regulaminu ( moim zdaniem to błąd )

Regulamin na forum jest, każdy kto decyduje się na rejestrację musi go zaakceptować poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola. Oto jego treść :

Rejestracja na tym forum jest darmowa! Nalegamy jednak, aby przestrzegać zasad, które poniżej zostały przedstawione. Jeśli zgadzasz sie z zasadami, zaznacz pole "Zgadzam się" i przejdź do dalszej części rejestracji. Jeśli zaś nie zgadzasz się i chciałbyś anulować rejestrację, kliknij TU, aby powrócić do głównej strony forum.

Nad poprawnością przestrzegania zasad będą czuwać moderatorzy.

Wszystkie wypowiedzi wyrażają punkt widzenia użytkownika, który je piszą, zatem ani właściciel Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego, ani Jelsoft Enterprises Ltd. nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za zawartość wiadomości.

Poprzez przyjecie tych zasad gwarantujesz, ze nie będziesz umieszczał żadnych wiadomości o treści obraźliwej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo.

Administratorzy i moderatorzy serwisu zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.

Jest to standardowy tekst vbulletina, wiem że nie idealny ale obiecuję że z czasem go poprawimy i rozszerzymy o kolejne zapisy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin na forum jest, każdy kto decyduje się na rejestrację musi go zaakceptować.

Jest to standardowy tekst vbulletina, wiem że nie idealny ale obiecuję że z czasem go poprawimy i rozszerzymy o kolejne zapisy :)

Krzyśku wiem,nawet kiedyś pytałem Cię o to.Chodzi mi właśnie o jego sensowne rozszerzenie lub napisanie swojego-nowego ;).

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie będziemy dbać o to forum - zejdzie ono na psy. Sam mam taki przykład z największego i najstarszego forum muchowego w Polsce - żenada całkowita, a zaczęło się od tego, aby nie ganić kogoś tam za błędy bo może ma dysortografie albo nie ma MS worda /bo nie każdego stać/ żeby sobie tekst sprawdzić.

Swoją drogą, jak ktoś używa firefoxa (mozilla) /przeglądarki niczym IE - to błędy podkreśla na czerwono, że aż wstyd to publikować bez poprawy.

Sam nie jestem jakiś stary, ale nigdy nie popuszczam ludziom tylko dlatego że są młodzi, albo robią coś szybko. Z doświadczenia wiem że wcześniej czy później obróci się to przeciwko mnie,a wtedy może być już za późno na domyślanie się czy ostrzeżenie lub zbanowanie.

W ramach ciekawostki - gadka ze znajomym kurierem od lat jeżdżącym po stolicy Podkarpacia:

K: "Gabryś wiesz gdzie jest jakiś Rzeszów, i żeby miał ulice handlową?"

G: "Marcin, jest 8 rano, a ja mam poważne podejrzenie że ty już coś piłeś i to nie mało"

K: "no ale gdzie to jest, wiesz?"

G - wytłumaczyłem mu, było trochę śmiechu - po czym dostałem MMS ze zdjęcie adresu z paczki 'pisownia oryginalna -xxx -szczegóły" :

Gzegoz PXXXXxx

Żeszuf 35 - xxx

Chandlowa X

(Paczkę wysłał 14 latek, adres podyktował mu gość przez telefon)

Jak to dostałem - normalnie odpadłem na kilka godzin :) i zrozumiałem "banie" Marcina

Tak więc dla własnego bezpieczeństwa umysłowego dbajmy o ortografię i gramatykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam byłem cały czas na forum jako gość i czytałem.Tylko miałem problem z zalogowanie nie wiem czemu ale teraz jest już ok :) Pewnie już zapomnieliście o mnie ???

Hurrrrrrraaaaaaaaa !!!!!!!:D:D:D:D

A ty czego hura hmm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.