Skocz do zawartości

Wolny czas a wędkowanie.


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy, drogie koleżanki i koledzy też nie macie czasu na zasiadkę na ryby czy tylko ja od ostatnich 2 miesięcy mam pod górkę??? Już mnie sz..g trafia, jak muszę kombinować w domu z moją żoną, aby urwać z całego tygodniu choćby 5 godzin w sobotę rano. A człowiek by posiedział dwa dni w dziczy na rybach, sam, z własnymi myślami... Jak tak dalej pójdzie to jeszcze ze cztery, pięć razy wyskoczę na ryby w sobotę i to wszystko w tym roku. Porażka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja całe wakacje spędziłem na rybach, dosłownie. Siedziałem od rana do wieczora, wtedy miałem czasu od groma jako, że miałem przerwę od szkoły, lecz teraz gdy nauka się zaczęła nie byłem ani razu na rybach. Może to przez tą pogodę, ale gdy wracam ze szkoły to nie mam na nic siły, najchętniej idę spać. Gdy pogoda się poprawi to w soboty i niedzielę będę chodził na rybki, bo w dni od poniedziałku do piątku nie mam na nic siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mapet stary ja też mam podobną sytuacje co ty tylko ze ja mam nad wode jakieś 5km i 4razy w tygodniu jestem na rybkach, ale ile to się trzeba na gadać a ona i tak swoje ale zawsze wyskoczę na te dwie trzy godzinki.Ale myślę ze jest nas więcej tak ze nie mamy sie czym za bardzo martwic może z wiekiem im przejdzie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEEHEE Dawaj żonie co sobota 2 koła na zakupy i czas masz wolny:D

Taa, a potem 3 koła i tak dalej:eek:.

Ja swojej wybrance dałem delikatnie do zrozumienia,że rybki były pierwsze. I nie odpuszczę bo to pasja jest kurna :D.A życie bez pasji to... wiadomo. Niestety małżeństwo czy potem ojcostwo wymaga by coś od siebie poświęcić, ale zawsze trzeba kompromisu szukać. U mnie ten kompromis to średnio dwa wypady w tygodniu plus weekendowe poranki. W tym sezonie nie to jest problemem bo łowić nie ma gdzie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mapet77 nie jesteś sam:D,może marne pocieszenie ale to zawsze coś.Moja połowica także nie podziela mojej pasji a wyciągnięcie jej na rybki graniczy z cudem więc od dwunastu lat trwa mała wojna podjazdowa.Może jestem o tyle w lepszej sytuacji że cały mój dobytek wędkarski trzymam u rodziców.Czasami trafia mi się jakiś wolny dzień a wiadomo co oczy nie widzą...Gorzej jest z zasiadkami karpiowymi ale daję radę.Właśnie na drugi tydzień wybieram się na sześć dni na Wilczą...rany boskie jak ja to lubię:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu miałem okazję wcześnie zakończyć pracę i w planach było Lipie... Niestety plany te pokrzyżował nie kto inny jak moja żonka!!! I bądź tu mądry...

U mnie ten kompromis to średnio dwa wypady w tygodniu plus weekendowe poranki. W tym sezonie nie to jest problemem bo łowić nie ma gdzie

A u mnie ten kompromis to dwa razy ale w ciągu miesiąca!!! Jestem załamany. Co z tym zlotem jesiennym? wtedy na 100% się wyrwę

Edytowane przez mapet77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.