Skocz do zawartości

III Zlot PSW


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem ze Zlotu,to nic że rybki nie dopisały ale posiedzieć w doborowym towarzystwie - bezcenne.Pogoda udana,napitków i jadła nie brakowało i ten rozkoszny klimacik wolności nad wodą;).Szkoda tylko że nie mogłem przybyć w sobotę:( ale na następny zlot dwudniowy na pewno się zamelduję,chyba tylko nagłe zejście mogłoby mnie od tego powstrzymać.Jeszcze raz wszystkich przybyłych pozdrawiam i do zobaczenia na następnym Zlocie;).Panowie wrzucajcie foty i bez cenzury:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie wróciłem ale nie ze zlotu ale do teraźniejszości. Generalnie impreza GIGANT:D Pierwsze rzuty castem są bezcenne. Osobom, którym chciało się przyjechać już w sobotę należą się wielkie podziękowania!!!

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest kontynuacja mojego porannego powitania z Siksą / obecni wiedzą jak to się witaliśmy/.

Wczoraj, godzina 19.52, dostaje smsa :

„Milczałem, bo byłem na zlocie wędkarskim i dopiero teraz wróciłem do naszej strefy czasowej”.

Rano przyjechał z kierowcą ‘widmo”, zdjęcia ma z duchami, powrót zaliczył przez teleportacje … a mnie tam nie było …

PS. Dodam tylko, że przy wyjeździe puściłem na telefon Siksy "dzona" żeby go zlokalizować. Musze przyznać pełna kultura - tak odpisywać na wszystkie nieodebrane połączenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest kontynuacja mojego porannego powitania z Siksą / obecni wiedzą jak to się witaliśmy/.

Wczoraj, godzina 19.52, dostaje smsa :

„Milczałem, bo byłem na zlocie wędkarskim i dopiero teraz wróciłem do naszej strefy czasowej”.

Rano przyjechał z kierowcą ‘widmo”, zdjęcia ma z duchami, powrót zaliczył przez teleportacje … a mnie tam nie było …

PS. Dodam tylko, że przy wyjeździe puściłem na telefon Siksy "dzona" żeby go zlokalizować. Musze przyznać pełna kultura - tak odpisywać na wszystkie nieodebrane połączenia :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Hahahahahahahaha

Powitanie Siksy z Gabrielem, który notabene go przywiózł na zlot -bezcenne

Jedzonko z kociołka Rapali -extra, dzięki ;)

Miło było spotkać ekipę na żywo :)

Na czas zlotu zmieniłbym jednak interpretację skrótu PSW na Podkarpacki Squad Wyskokowy;)

Gabriel, dzięki jeszcze raz za transport, dozoba wkrótce

pozdrawiam

@kleniarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siksa

Od razu widać, że potrafię się bawić

Jak wszyscy na tym zlocie!!! Zabawa była pierwyj sort tylko rybki nie chciały współpracować. Ale nie o to w tym sporcie chodzi aby zawsze coś złowić, czasem trzeba się odstresować i spędzić miło czas w dobrym towarzystwie. A i zdjęcia są wspaniałe z tego zlotu. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikt nic?

Nieskromnie pochwale się, że chyba zostałem „łowcą zlotu”:D

Złowiłem jednego bardzo szczupłego - rozmiarów wypasionej dżdżownicy i 4 okonie w rozmiarze „Algi 2”. Kolega Kleniarz też walną okonia – rozmiar znacznie mniejszy jak jego płotka której używa do castingu. /jest na którejś fotce - plotka:)/.

No i był jeszcze jakiś jeden sandacz – 3-4 cm – który zaplątał się w siatkę podbieraka.

O innych rybach nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt- Gabryś został "królem polowania". Kto się przyłożył to i złowił.

Ja też złowiłem... puszkę z pasztetu. Przywaliła na Algę 3 z opadu i ostro murowała przy dnie.:)

Zdobyłem ponadto pierwsze szlify w roli "kotwicowego"(wielkie dzięki Oktawian za przygarnięcie na pokład)

Przeglądając listę chętnych można zauważyć że frekwencja wyniosła około 60% :mad: tym większe podziękowania wszystkim obecnym za przybycie na zlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.