Skocz do zawartości

Pudełka muchowe


ryba7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję rady przy zakupie pudełek na muszki. Rzeszowskie sklepy uzbroją Cię w sprzęt karpiowy po uszy, jeśli chodzi o muszkarstwo to bieda aż piszczy.. Poszukuję pudełek pod wszelkiego rodzaju sieczkę na lipienia. W internecie jest spory wybór pudełek ale z obrazka ciężko wybrać.. Szukam pudełka które zmieści ok 200 much i najlepiej aby było max dwu stronne i miało dobrą piankę aby malutkie muszki dobrze się jej trzymały. Od razu zaznaczę że nie chce wydać na nie stówy lub więcej :) Pomoże ktoś? :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba, odezwij się na prv albo tel. Jak nie musisz kupić dziś lub w weekend to ...

Pracuje teraz 2 ulice od Ciebie, a mam kilka rodzajów pudełek w domu to mogę zabrać z sobą.

Pooglądasz na żywo i coś wybierzesz.

Do tego mam na sprzedaż C&A - ideał na lipieniową sieczkę i pedałki (2 stronne + demontowanaąwkładkę) ... może będziesz zainteresowany

O ile się nie myle to jest to to pudełko: C and F 3500 Series, Pudełka muchowe - Taimen

model CF 3510F W.P.F.C. lub CF 35878 W.P.F.C.

A dla porównania mam też pudełko Gawlika za 1/6 ceny CF ... i sam zdecydujesz.

http://www.bogdangawlik.pl/product_info.php/cPath/70_874/products_id/9189

g

Edytowane przez Gabriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Od ostatniego wpisu przerzuciłem  sporo pudełek różnych producentów.

 

Bardzo ciekawą propozycją jest pudełko Taimen Waterproof Fly Box 5000 SF. Mieszcze  w nim wszystkie muchy na lipienie, z płytszej strony nimfy a z głębszej  suche. Cena - około 40zł :)

 

Co do pudełek na strimery kupiłem pudełko C&F DESIGN CF-2500 PUDEŁKO WATERPROOF MEDIUM SLIT FOAM FLY CASE. Wykonanie super, wielkość odpowiednia żeby zmieścić je w kamizelce, torbie biodrowej. Mieści sporą ilość strimerów.

Tylko ta cena.. 

 

Pod koniec miesiąca odwiedzę  Bartka Rapieja i oglądnę pudełko Trapera - 196*116*42D. Wygląda nieźle i cena i wporządku.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.