Jump to content

Parasol


Recommended Posts

Posiadam taki parasol Jaxona tylko tzw połówkę,od razu zmieniłem sztyce na rurkę 1\2cala pasuje idealnie.Bardziej stabilniejszy jest parasol oraz wywaliłem śledzie które były w zestawie a zrobiłem z druta 6 i takie na 30cm.po tych modyfikacja w czasie średnio silnego wiatru i deszczu było miło sucho i stabilnie.Ogólnie polecam miejsca jest nawet sporo dwa fotele F5R i stolik 50cm na 50cm weszły.

Link to comment
Share on other sites

Witam jeśli chodzi o mnie to parasol jest ok , ja mam podobny też z przysłoną ale decyzje musisz podjąć sam jaki sobie kupisz bo jednemu się to podoba a drugiemu coś innego . Jak również zwraca się uwage na wykonanie i cenę tego parasola .

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 months later...

040 różni się od 045 brakiem moskitiery i nie posiada dodatkowego okna - tyle wyczytałem na necie.Sam nie posiadam parasola jednak jestem na etapie wyboru. Kieruje się w stronę Jaxona 045 najtańszy na allegro jest za 325 zł. Czytając różne fora natknąłem się na takie opinie: złe opinie to główne te że to Jaxon ( uraz do firmy i tyle ) i że sztyce są cienkie i sie łamią na dużym wietrze ( ale to dotyczy wszystkich parasoli i wtedy proponowano namioty - o wiele droższe od parasoli :( ), z pozytywnych opinie to to, ze posiada osłonięty zamek i dzięki temu nie cieknie woda w czasie deszczu ( podobno kongery ciekną ) i ogólnie dobrze jest wykonany podobno jeden z lepszych w tym przedziale cenowym. Na naszym forum niestety niewiele jest o tych parasolach, liczę że więcej coś się rozpiszecie. Myślę że warte uwagi są głównie parasole z osłonami mogące zastąpić namiot. I niestety jest znikoma ilość sklepów w których można zobaczyć i ocenić parasol, nabycie głównie na zamówienie i niestety drożej niż na allegro.

Edited by gujmar
Link to comment
Share on other sites

Niby drogo jednak moje zasiadki nie są dłuższe i raczej nie będą w najbliższym czasie dłużej niż 1 noc :( .Poza tym alledrogo oferuje możliwość zakupów 0% wiec 32,5 zł przez 10 miesięcy nie jest bardzo odczuwalne. Chyba że ktoś mi poleci jakiś tańszy model lub firmę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy