Skocz do zawartości

Parasol


czodam

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam taki parasol Jaxona tylko tzw połówkę,od razu zmieniłem sztyce na rurkę 1\2cala pasuje idealnie.Bardziej stabilniejszy jest parasol oraz wywaliłem śledzie które były w zestawie a zrobiłem z druta 6 i takie na 30cm.po tych modyfikacja w czasie średnio silnego wiatru i deszczu było miło sucho i stabilnie.Ogólnie polecam miejsca jest nawet sporo dwa fotele F5R i stolik 50cm na 50cm weszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

040 różni się od 045 brakiem moskitiery i nie posiada dodatkowego okna - tyle wyczytałem na necie.Sam nie posiadam parasola jednak jestem na etapie wyboru. Kieruje się w stronę Jaxona 045 najtańszy na allegro jest za 325 zł. Czytając różne fora natknąłem się na takie opinie: złe opinie to główne te że to Jaxon ( uraz do firmy i tyle ) i że sztyce są cienkie i sie łamią na dużym wietrze ( ale to dotyczy wszystkich parasoli i wtedy proponowano namioty - o wiele droższe od parasoli :( ), z pozytywnych opinie to to, ze posiada osłonięty zamek i dzięki temu nie cieknie woda w czasie deszczu ( podobno kongery ciekną ) i ogólnie dobrze jest wykonany podobno jeden z lepszych w tym przedziale cenowym. Na naszym forum niestety niewiele jest o tych parasolach, liczę że więcej coś się rozpiszecie. Myślę że warte uwagi są głównie parasole z osłonami mogące zastąpić namiot. I niestety jest znikoma ilość sklepów w których można zobaczyć i ocenić parasol, nabycie głównie na zamówienie i niestety drożej niż na allegro.

Edytowane przez gujmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby drogo jednak moje zasiadki nie są dłuższe i raczej nie będą w najbliższym czasie dłużej niż 1 noc :( .Poza tym alledrogo oferuje możliwość zakupów 0% wiec 32,5 zł przez 10 miesięcy nie jest bardzo odczuwalne. Chyba że ktoś mi poleci jakiś tańszy model lub firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.