Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imie Tomek. Pochodze ze Stalowej Woli gdzie wedkuje na Sanie, lecz od pazdiernika mieszkam w Rzeszowie(studia) i w nadchodzacym sezonie zamierzam troche polowic na Wisloku. Mysle ze bede mogl sie od was dowiedziec co nieco informacji na temat owej wody. ;) Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od niedawna ,dopiero znalazłem to miejce..Jestem od 1973 wędkarzem .Najpierw Odra ,OŁawa,Widawka wszystko pod Wrocławiem .Potem Wisla,Narew ,Wkara ,czyli tam gdzie teraz mieszkam .Od niedawna bo chyba od 2o05 r załapałem "muchę ".Stąd dochodzi mi Nysa Kłodzka ,Biala Lądecka ,San .Spławik,spining i mucha -ot i cały życiorys ............Pozdrawiam:) Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dopiero nie dawno się tu zarejestrowałem a już wiele się dowiedziałem. Świetne miejsce do uzupełniania wiedzy. Mam na imię Marek, jestem młodym wędkarzem ale łowie już kilka lat. Najbardziej lubie łapać na grunt (feederek) i odległościówkę, ale inne metody też nie są mi obce. W razie potrzeby postaram się pomóc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich milosnikow wedkowania.

Od jakiegos czasu odwiedzam to forum. Zadalem tez kilka pytan, jesli dziwnych to przepraszam za zanudzanie wszystkich ale mieszkam w Rzeszowie od 2 miesiecy. Pochodze z pomorza, a ostatnie kilka lat mieszkalem w Niemczech i tam tez wedkowalem. Tutejszej wody nie znam wcale, bede sie jej uczyl.

Wczoraj oplacilem karte i jak tylko czas i pogoda pozwoli mam zamiar wyruszyc na wedkowanie. Jestem wedkarzem wszechstronnym. Lubie rozne metody polowu, najchetniej wedkuje na spining. Mam zamiar zaczac wedkowac na muche, od dawna fascynowala mnie ta metoda.

Pozdrawiam wszystkich wedkarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po konfiguracji konta kolej i na mnie ;)

Mam na imię Damian, jestem z Mielca toteż najczęściej moczę kija w Wisłoce. Obecnie zaczynam drugi sezon po dłuższej przerwie mam nadzieję, że ze wskazówkami od Was będzie on bardziej owocny niż ubiegły.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i wędkarską brać :)

do zobaczenia nad wodą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się przywitam :) Na imię rodziciele dali mi Maciek :) Pochodzę ze wschodnich krańców naszego województwa i tam też najczęściej wędkuję ;] Jakimi metodami ? hmm... :D dynamit i agregat mogą się spotkać z ogólną dezaprobatą.... :D A tak na poważnie to wędkowanie zacząłem jak pewnie 90% ludzi na forum gdy bylem małym bajtlem ;] tak się niefortunnie stało iż pierwsze kroki stawiałem na pstrągowych ciurkach co doprowadziło do znanej nieuleczalnej choroby ;] Jako że chęć zdobywania wiedzy przydatnej w dalszym mym życiu rzuciła mnie do stolicy województwa bardzo zainteresował mnie temat Strugu na który chętnie bym się w przyszłości wybrał. Tak więc jeżeli ktoś byłby chętny zaprezentować mi tą rzekę i nie straszne są mu odgłosy wybuchających lasek dynamitu i targanie agregatu :D było by mi niezmiernie miło :D

Jeszcze raz witam wszystkich forumowiczów i pozdrawiam :)

Ps. Mam nadzieje że żaden z was nie weźmie powyższego tekstu w 100% na poważnie i nie obudzi mnie blask pochodni i stukanie widłami do drzwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przywitam :P bo zapomniałem o tym :) . Witam. Mam na imię Dominik. Wędkarstwem zaraził mnie ojciec a jego ojciec i tak dalej. Wędkuje od 5 roku życia , chyba bo wcześniejszych lat nie pamiętam:) Miałem przerwę w wędkowaniu 2 lata z powodu ( nie wiem tak poprostu ) Łowie na wszelkie metody.Od petard wojskowych którymi zaraził mnie kolega z Wilczej Woli po łowienie na prąd z słupa. Podoba mi się to bo skuteczność tej metody jest 100 % jeśli jakaś ryba pływa w wodzie . A tak na poważnie to spinning, grunt i spławik. Wychowałem się na spławiku nad Wisłoką i mam sentyment do tego rodzaju wędkowania. 3 lata spinningowałem w okolicach Wałbrzycha ( Głuszyca) i efekty były świetne . Piękne kropki. Połowiłem też ładne rybki w Szczecinie. Mam nadzieje że ten sezon dla mnie jak i dla was będzie najlepszym w życiu. Połamanie kija na rybie oczywiście. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.