Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Niewielu ma ochotę na przywitanie się z bywalcami tego forum i napisać gdzie i jak łowi. Być może czekacie na mnie?

Więc WITAM WSZYSTKICH - stałych bywalców i tych co dopiero nas "odkryli".

Jeżeli ktoś zechciał by się cofnąć w czasie jakieś powiedzmy kilka lat to często mnie spotka nad Sanem w Starym Mieście. Przemierzałem brzegi ze sponningiem a częściej okupowałem jakąś wysepkę w polowaniu na suma.

Od czasu jak kija z włókna szklanego zamieniłem na węglówkę, w większości przebywam nad okolicznymi bajorkami opisanymi w rubryce "NASZE ŁOWISKA" Niestety już nie z takimi sukcesami jak z nad rzeki. W związku z czym pewnie wrócę nad rzekę. Tam przynajmniej nie widać tego śmietniska po zanętach pana Bróda i innego plastiku.

San ma to do siebie że to co ludziska zostawią On sam uprzątnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja Wszystkich, jestem na forum od jakiegoś czasu ale wolę czytać niż pisać (pewnie się to kiedyś zmieni:)).Jak na razie wędkuję głównie na spinning ,piszę jak na razie bo mam zamiar rozpocząć przygodę z muchówką w przyszłym sezonie.Główną rzeką jest oczywiście Wisłok ale i nad Sanem kilka razy w roku jestem to samo tyczy się Wisłoki i Ropy .Najczęściej uganiam się za kleniami i pstrągami brodząc.Mam w planach udział w przyszłorocznej edycji GP Okręgu głównie ,żeby poznać nowe łowiska no i oczywiście ciekawych ludzi icon_smile.gif .Pozdrawiam i życzę sukcesów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich icon_wink.gif Jestem Łukasz. Historycy datują rozpoczęcie mojej przygody z wędkarstwem gdzieś w zeszłym tysiącleciu czyli jakieś 12 lat temu. Najczęściej wędkuje na Wisłoku w Rzeszowie bądź jego najbliższych okolicach. Czasem w pogoni za króliczkiem zagonię się z przyjaciółmi nad Wisłę czy San. Generalnie od kilku lat tylko spinninguję a w większości przypadków celem moich wypraw jest boleń. Na dzień dzisiejszy jestem poważnie uzależniony od wędkarstwa i nie zapowiada się aby "choroba" szybko minęła. Generalnie lubię szczupłe brunetki z dużym bustem (miseczka C) Ups... to nie to forum icon_redface.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również lubię misecz... znaczy spinningować.Wychowałem się nad Wisłą i tam łowię najchętniej.Generalnie lubię wszystkie rzeki niezależnie od ich wielkości.Obecnie mieszkam nad Wisłokiem i tam najczęściej można mnie spotkać... bo jak mawia moja lepsza połowa albo jestem w pracy, albo na rybach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Jestem tu chyba na razie PIERWSZĄ K O B I E T Ą ?icon_wink.gif

Nad wodą obecnie bywam niezbyt często, z racji tego, że jeszcze nie jestem dobra w sztuce wędkowania. Jednak myślę, że jeśli pobędę TU dłużej to z pewnością do wiosny dużo mnie nauczą Panowie?icon_smile.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Cię WĘDKARZU - ostatnio zalogowany użytkowniku i zapraszam do podzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, odczuciami czy propozycjami.

Przy okazji przesyłam serdeczne życzenia imieninowe wszystkim ANDRZEJOM i BARBAROM

Andrzeju wybacz że wcześniej tego nie uczyniłem icon_redface.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, jestem na forum po raz pierwszy. Mieszkam w Przeworska i właśnie w tych okolicach najczęściej wędkuję. Preferowane metody to przepływanka na Sanie i Lubaczówce, a od roku 2008 spinning często na swojej rzeczce Mleczce:) Bywam często nad Brzózą Królewską gdzie był pierwszy zlot. Mam 16 lat i może nie dysponuję świetnym sprzętem ale uzależniłem się od tego sportu. Swoje zdobycze szanuję i rzadko biorę je na kolacje(2 razy na rok głownie z presji starszych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na forum po raz pierwszy. Mieszkam w Przeworska i właśnie w tych okolicach najczęściej wędkuję. Preferowane metody to przepływanka na Sanie i Lubaczówce, a od roku 2008 spinning często na swojej rzeczce Mleczce:) Bywam często nad Brzózą Królewską gdzie był pierwszy zlot. Mam 16 lat i może nie dysponuję świetnym sprzętem ale uzależniłem się od tego sportu. Swoje zdobycze szanuję i rzadko biorę je na kolacje(2 razy na rok głownie z presji starszych).

Witaj na najlepszym wędkarskim forum na Podkarpaciu. Życzę aktywnego uczestnictwa w życiu forum. Sprzętem się nie przejmuj, bo jak łowi się ryby to nie ma on znaczenia, dopiero gdy się nie łowi to chciałoby się mieć przynajmniej komfort w wędkowaniu. Wszystko przed tobą icon_wink.gif

Tak sobie przypomniałem, jest konkurs z grubymi nagrodami na forum. Na stronie głównej masz regulamin. Jeśli masz kilka fotek znad wody i ciekawe przeżycia to nie wahaj się i bierz udział w konkursie a twój sprzęt poszerzy się o nowe rzeczy icon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest to rybna rzeka jednak wiele się na niej uczę a przede wszystkim cierpliwości icon_smile.gif Techniki łowienia a przede wszystkim spinningu mi trochę brakuje bo sam muszę się uczyć i dopiero ten sezon obfitował sukcesami ale tylko spinningowymi. Zapraszam z chęcią połowię z doświadczonym koelgą . Najbliższy wolny czas dla mnie to ferie icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię SZIMEON i ja icon_smile.gif

Widzisz jak łatwo u nas spotkać życzliwe dusze. Wystarczy napisać parę słów i już nie jesteś sam nad wodą icon_smile.gif.

Przy okazji - skoro wędkujesz w okolicach Przeworska to może przybliżysz nam swoje tereny? Chętnie dorzucę je do "NASZYCH Łowisk". Na razie są tam opisane jedynie najbardziej znane przez nas leżajszczaków. Chętnie powiększę ten zasób o kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Przeworsk przepływa rzeka Mleczka nigdzie nie jest podana jej dokładna długość. Z tego co się orientuję to takie główne ryby to przede wszystkim płoć okoń jaź kleń szczupak. Rzadko ale zdarza się, że na haczyku zaczepi się również karaś, karp oraz leszcz.

Maksymalne głębokości to około 3,4 m jednak w 90% głębokość to jakieś 1.5m. Przy ul.szkolnej koło ZSOiZ im.Władysława Jagiełły znajduję się należący do PZW staw "Rogal" odbywane są tam często zawody naszego koła. Występuje tam karp, leszcz, lin, szczupak, karaś, węgorz, amur, okoń. Nie dużo wiem o tym stawie bo nie przepadam za łowieniem właśnie w takich akwenach icon_smile.gif Myślę, że trochę pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.