Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny publicysta nie omieszkał zapomnieć o podkarpackim serwisie wędkarskim, zlocie PSW, a także redagowania dla wspomnianego już wcześniej portalu. Swoją drogą to "złotousty' obiecał zarejestrować się na forum w wolnym czasie. Zapewne to szybko uczyni. Tymczasem zgłaszam naszego najmłodszego korespondenta WŚ, tudzież innych mediów (znanych i nieznanych) na zlot PSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja zapomniałem się przywitać z wszystkimi i napisać coś o sobie, dlatego choć jestem już jakiś czas na forum nadrabiam zaległośći

Piotr, 26 Rzeszów, łowię od 10 roku życia, choć nie jestem pewny bo już zapomniałem kiedy zaczołem, było do bardzo dawno, na rybkach przynajmniej raz w tygodniu jestem zazwyczaj 1-4 dni w tygodniu, wcześniej łowiłem tylko w dawnym Rzeszowskim, lecz terazmuj stan cywilny się zmienił i do krośnińskiego jeżdże dosyć często, dlatego tam też postanowiłem zacząć łowić, 50% wody Rzeszowskie 50% krośnińskie, dlatego wypowiadam się na temat wielu łowisk, jeśli mam czas dużo pisze, choć nie zawsze poprawnie, jest to związane z moją dyslekcją, dlatego proszę o wyrazy zrozumienia,jeżeli coś napiszę niepoprawnie, przez ostatnich 5 lat dużo przebywam za granicą, tam też łowie , choć czasu mało, ale w Polsce nadrabiam, co do łowienia, ostatnio przyzwyczaiłem się do gruntowego, może przez moje lenistwo, no ale w tym roku zaczynam również poświęce więcej czasu na spinning i muszkę, pozatym lubię spławikowe na rzece, tz 1 wędka i chodzenie pon dołkach, to krótki zarys informacji o mnie.

co do forum, to dla mnie OK, wszystko ważniejsze jest zawarte i rozwinięte prawidłowo, administratoży robią dobrą robote, choć przydał by się nowy temat wdg mnie a mianowicie /łowiska zaqgraniczne/ na który mugł bym coś napisać

pozdro dla wszystkich

udanych połoów w 2011

podpisano

pitt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wątek możesz założyć w dziale Ogólne, jeżeli się przyjmie to przykleimy go i będzie się wyświetlał jako pierwszy.

Jeżeli chodzi o pisownię to bardzo polecam firefoxa w polskiej wersji językowej:

http://download.mozilla.org/?product=firefox-4.0&os=win&lang=pl

część błędów w tym ortograficzne można wyeliminować używając tej przeglądarki...

Oczywiście witam wszystkich nowych userów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nazywam się Daniel, 21l. wędkuję od 8 lat - głównie spin. Mieszkam w Rzeszowie i co by się nie przemęczać do tej pory odwiedzałem miejski Wisłok - od lwowskiego aż do oczyszczalni, mogę powiedzieć że znam tu "każdy dołek". :D

Miałem 2letnią przerwę, ale nałóg wrócił ze zdwojoną siłą.

Bardzo fajnie że mamy na podkarpaciu takie forum!

P.S.

Liczę na pomoc w odp na pytanie w wątku:

http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=812&p=16605&viewfull=1#post16605

(jeśli coś sknociłem, proszę nie bić - poprawię się :) )

Edytowane przez Danin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie

Mam na imię Seweryn. Wędkarstwem param się od bardzo dawna. Obecnie łowię w rzekach, a od czasu do czasu zaglądam nad zbiorniki. Nie mam ulubionej metody połowu. Lubię matcha, fiderka, bolonkę a w ostatnich czasie przeżywam okres fascynacji spinningiem oraz przepływanką odległościową. Przepływanką taką w stylu angielskim z młynkiem typu centerpin. A z ryb, no cóż, moja brzana życia nadal pływa w wodzie.

pozdrawiam Sewer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim ;D Nazywam sie Franek jestem z Mielca. Na forum trafiłem za pomocą Qklux :D Wędkuje od 2 lat dobrze, że udało mi sie trafić na to forum.

witamy szczęśliwca o nr 1000.Podobno na zlocie za to masz dostać bon na 10.0000 zł od PSW TEAM na zakupy wędkarskie.:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.