Jump to content

odległosciówka z dopalaczem...


Recommended Posts

O ile pamięć mnie nie myli to prawdopodobnie takigo typu kije (cała seria-feeder,martch,gruntowe) robił Browning lub Zebco. Takie kije posiadał mój znajomy ale były to wedziska karpiowe a było to kilkanaście lat temu wiec dzisiaj już chyba nieosiągalne. Wejdź na jakieś forum matchowe , zapewne coś sensowniejszego doradzą.

Link to comment
Share on other sites

Takie kije znajdują się w ofercie szkockiej Daiwy, ale cena zwala z nóg...

Pamiętam też, że X lat temu Shimano oferowało odległościówki Speedmaster z taką "dopałką", ale te kije również nie były tanie.

Z tańszych, to może znajdzie się coś w ofercie Mikado.

Link to comment
Share on other sites

Moz jeszcze tak..Potrzebna mi jedna wędka na spławiczek na mniejsze rzeczki(4-5m) i jednocześnie na zbiorniki ,czyli 270-330... i 390-420cm .Kurde feder byłby dobry...no w ostateczności tak zrobie.... tyle , że przekotki malutkie i gęsto...

Link to comment
Share on other sites

Witam

Posiadam podobny wynalazek a nawet jeszcze bardziej uniwersalny ponieważ jest to feeder i odległosciówka w jednym Masterline John Wilson avon quiver .Jest to wędzisko dwuskładowe i mam do niego dwa górne elementy. Jeden tworzy z niego feedera, a drugi oległoścówke i jest również dopałka która jest mocowana zaraz za rekojeścią. Długość bez dopałki to ok. 3,40 a z dopałką ok 4,00 m.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy