Skocz do zawartości

Rybomania 2015 Poznań


Lucjan Kula

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ci, kórzy jeszcze nie wiedzą, już za tydzień Poznań po raz kolejny uroczyście zainauguruje sezon wędkarski! Targi Rybomania odbędą się w dniach 7-8 lutego 2015 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Co na was czeka tym razem?

setki nowości produktowych

sprzęt wędkarski i akcesoria w promocyjnych cenach

gwiazdy wędkarskiego świata m.in. Frederic Julian, Radosław Bitowt,

Karpiowi Mistrzowie Świata World Carp Classic – Andrzej Walczak, Krzysztofa Charmuszki i Gabriela Starca,

legenda wędkarstwa wyczynowego – Will Maison

spotkanie z autorem i bohaterem filmu Polskie karpie Steve'a Briggsa

Finału III Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich

charytatywna aukcja sprzętu wędkarskiego

konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Z listą wystawców możecie zapoznać się na stronie:

RYBOMANIA Poznań 2015: Lista wystawców Poznań 2015

Szczegóły wstępu dostępne są pod adresem: RYBOMANIA Poznań 2015: Co? Gdzie? Kiedy?

Zapraszamy na naszą stronę internetową

Targi Wędkarskie RYBOMANIA: RYBOMANIA 2015

Znajdziecie nas także tutaj:

https://www.facebook.com/Rybomania

http://www.youtube.com/user/RybomaniaMTP

https://twitter.com/Rybomania

W tym roku targów Rybomania towarzyszyć także będą Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE oraz Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, nie można przegapić tej potrójnej dawki emocji!

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące targów Rybomania Poznań 2015!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę specjalne po kalendarzyk brań. Aby nosić koszulkę, to nie jestem godzien.

Kalendarzyk - wieloletnia obserwacja faz księżyca, zbadaniu pola grawitacyjnego, struktury wewnętrznej - to wszystko pozwoliło na stworzenie ów kalendarzyka. Czy stać Cię na to, aby go nie mieć?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę specjalne po kalendarzyk brań.

Kalendarzyk, noooo, zwykle to kobiety były zainteresowane fazami księżyca, często wpadały w popłoch obserwując upływający czas od odpowiedniej kwadry. Im to kalendarzyk był faktycznie potrzebny. A ryby, cóż jedzą wtedy jak są głodne podobnie jak ludzie. Ja tam nie kieruję się fazami księżyca tylko konsumuję regularnie:D:D:D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.