Skocz do zawartości

IV Zlot Karpiowy PSW


lenox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Tak jak w poprzednich latach,tak i w tym roku organizujemy spotkanie Karpiowe pod szyldem PSW.

W tym roku wybór padł na Stary Sącz.Z racji tego,że trzeba wcześniej zarezerwować termin i ustalić to z opiekunem wody Wieśkiem.P proszę osoby które są zainteresowane o wpisanie się w wątku i ewentualne uwagi.Nauczeni latami wcześniejszymi następuje mała zmiana. Osoba,która wpisuje się na listę automatycznie deklaruje się na pokrycie kosztów z tym związanych (czyt.zrzuta na pamiątkę ze zlotu w postaci pucharu). Lata wcześniejsze pokazały,że chętnych było po 20 i więcej,a na zlocie 7 max 10 osób.Proszę więc o przemyślane deklaracje.

Na dzień dzisiejszy biorę na siebie:kontakt z opiekunem wody i rezerwację terminu.Nie nastąpi to jednak wcześniej,nim nie zejdą lody na bajorkach.

Sącz to nie jest też wersja ostateczna,aczkolwiek kilka osób najbardziej słownych i wiarygodnych deklaruje się na tą wodę.Jeżeli są inne propozycje-rozważymy to.

Z racji powstania Aquaparku proponuje termin wczesno-majowy,z wiadomych względów :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak zawsze na na TAK a Stary Sącz też wydaje mi się rozsądną propozycją.Jak wiadomo jest to łowisko komercyjne a to wiąże się z wcześniejszą rezerwacją stanowisk.Proponuje ostatni weekend maja ( 29-31.05) skoro bliskość aquaparku miała by niekorzystnie wpłynąć na nasze samopoczucie:D.Odnośnie wcześniejszej zbiórki kasy za rezerwację stanowisk to także dobry pomysł.Myślę ,że jesteśmy na tyle dorośli aby jasno określić swoje przybycie a w wypadku rezygnacji honorowo ponieść koszty kilkudziesięciu złotych.

To tak na szybko ,oczywiście każda konstruktywna propozycja będzie brana pod uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego,że trzeba wcześniej zarezerwować termin i ustalić to z opiekunem wody Wieśkiem.P

Witaj. Nic z tego, P. Wiesiek może dysponować-rezerwować tylko jedną miejscówką na łowisku Staw Górny (i to przy samym kąpielisku) popularnie zwany Starym Sączem. Staw Dolny jest w jego gestii, i tam może wszystko. Co do Górnego Stawu to trzeba rozmawiać z kimś innym i na chwile obecną nie wiem z kim. Trzeba podzwonić i dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Robert;).Rozmawiałem wstępnie i Wiechu potwierdził,że do tzw,,Rumunii,, nie ma nic do gadania.Może nam udostępnić ,,płyty,, na dużym lub mały z wyspą włącznie.A więc pytanie:czy próbujemy dostać się na Rumunię czy zadowolimy się miejscówką koło Aquaparku lub ,,wyspą,,??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Leny pisze, Wiesio ( "rumunia" to miejscówka na Dużym Stawie) może nam zarezerwować swoją miejscówkę na Dużym, tą którą dysponuje. To tz. "płyty" i może się tam pomieścić max dwie, no trzy, osoby wędkujące po dwa kije. Ta miejscówka jest usytuowana przy samym kąpielisku, więc wiecie z czym może się to wiązać...

Reasumując, mamy do wyboru, Duży Staw lub Mały. Dużym zarządza ktoś inny a małym Wiesio. Mały, jest mały, :) ma wyspę i ok 2h. Dno mało urozmaicone ale brzeg bardzo. Jak nas będzie kilku (max 5-7 osóB) to będzie bardziej kameralnie, ale czy jest sens jechać 160km by posiedzieć na dwuhektarowym stawie? Choć ryby są, bo Pułkownik Tygrys razem z Kapitanem Pimpkiem, jako prawa ręka Wiesława, o to dbają :).

Duży ma około 20h dno usiane w wypłycenia i głęboczki. Możemy próbować zarezerwować cały brzeg, przeciwległy do kąpieliska. Może się tam pomieścić około 7-10 par rozciągniętych a dł. około 400m. co wcale nie oznacza że, nie możemy "się ścieśniać' :). Środków pływających można używać na Małym jak i Dużym Stawie. Koledzy, podjąć decyzję - Duży czy Mały Staw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolega @lenox dograł szczegóły. A więc zlot odbędzie się 22-24.05.2015 na łowisku w Starym Sączu - Duży Staw. Mamy zarezerwowany cały południowy brzeg (przeciwległy do kąpieliska). Koszt 50 zł za wędkowanie od piątku do niedzieli. I tu nic nie podlega negocjacji, bo to jest opłata weekendowa.

Uprasza się uczestników zlotu, o solidne przygotowanie :beer: bo prawdopodobnie dojdzie do mocnej integracji z miejscowymi :cool:

Wichrzycielom i mąciwodom (mąciwoda ? Słownik języka polskiego PWN) mówimy zdecydowanie NIE. Jedziemy rozmawiać o "dupie marynie", pitrasić kociołki, i ... łowić :D

Lista uczestników otwarta. Zapisy czas zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Wczoraj zaklepałem rezerwację na 22-24 maja.I tu mam prośbę do kolegów,którzy wybierają się na zlot o potwierdzenie.Osoby,które nie były na liście a mają smaki proszę również o wpis.Jak w ubiegłym roku będzie puchar za największą rybkę i trzy dni dobrej zabawy i mocnej integracji;).Z racji technik stosowanych nad zbiornikiem będzie można podszkolić się z wywózki,sondowania a także z wędkowania powierzchniowego:D.Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaklepałem rezerwację na 22-24 maja.I tu mam prośbę do kolegów,którzy wybierają się na zlot o potwierdzenie.Osoby,które nie były na liście a mają smaki proszę również o wpis.Jak w ubiegłym roku będzie puchar za największą rybkę i trzy dni dobrej zabawy i mocnej integracji;).Z racji technik stosowanych nad zbiornikiem będzie można podszkolić się z wywózki,sondowania a także z wędkowania powierzchniowego:D.Zapraszam

Jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki chłopaki było SUPER!!!!!

Po raz kolejny daliśmy radę, życzę takich zasiadek wszystkim zapaleńcom........POZDRAWIAM!!!!!

KRIS.....

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny ,majowy Stary Sącz przywitał nas typowo wczesno wiosenną pogodą : temperatura w okolicach 10 stopni ,dżdżysto ,ponuro i na pewno nie wędkarsko.Dobrze ,że ryby odbierają to inaczej i swoim nienasyconym apetytem co kilkadziesiąt minut wprawiały w ruch rolki naszych sygnalizatorów.W ten weekend nie było złej przynęty ,brania były na kulki ,orzechy ,kukurydzę a nawet na ...Mentosy:D . W sumie zostało wyholowanych około 30stu amurów ,kilka karpi i jeden sumek...Mały bo mały ale jednak sum .Tegoroczną, symboliczną nagrodę jaką był pucharek zgarnął @Sander.Oczywiście zasłużenie ,tak za największą złowioną rybę jak i za ilość wyholowanych azjatów .Rządzi młodzież...:D

Szkoda że frekwencja był słaba ,raptem cztery osoby a mieliśmy do dyspozycji ok. 300m południowy brzeg łowiska.

Dwa dni szybko zleciały ,co dopiero rozłożyło się graty a już trzeba było je zbierać ale zapewne takie samo było by odczucie gdyby mieć do dyspozycji nawet cały tydzień.Na koniec pozdrawiam całą trójkę "twardzieli" ze Zlotu i do następnego spotkania...Zapewne jeszcze w tym roku!

Zdjcia wrzuciłem do naszej forumowej Galerii. http://www.fishing.org.pl/album.php?albumid=399

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.