Skocz do zawartości

Staw w dębowcu ( Dom na stawie)


polakkom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widzę że jeszcze nikt jeszcze nie opisał tego stawu, a szkoda bo jest naprawdę ciekawy... Jest on około 8 km od Jasła naprawdę ciekawa miejscówka aby przełamać melancholię wód PZW.... na łowisku oczywiście dominuje karp, nie jakieś ogromne sztuki, w granicach 1.5- 7-8 kg ale ryba naprawdę waleczna dziś złapałem około 9 karpi niedużych ale jak je wyciągałem to razem z kolegą pękaliśmy ze śmiechu, bo miały nie więcej niż 2 kg a wędkę tak gięło jakby miały przynajmniej z 8...:) na łowisku z większych sztuk jest jeszcze szczupak sandacz amur sum, wiem że jeszcze jest końcówka okresu ochronnego ale za zezwoleniem właściciela dziś łowiłem na żywca w efekcie 2 szczupaki 44 i 64 oczywiście szybko wróciły do wody. łowisko nieduże ale przyjemnie i czyste opłata to 10 zł za dzień oczywiście ryb nie bierzemy ewentualnie można kupić u właściciela z osobnego oczka... staw idealny dla początkujących do podszkolenia holu oraz dla wędkarzy chcących się trochę pobawić z rybą która rzeczywiście jest i nie jest jej wcale mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Byłem dzisiaj.

Łowisko bardzo przyjemne, fakt nie duże, ale bardzo miło się tam wedkuje.

Dominuje karp taki 2-3 kg i trzeba przyznać waleczny podczas holu.

Brań dużo i zabawy przy tym cała masa. Także jak ktoś chce polowic i dobrze się przy tym bawić to polecam jak najbardziej.

Na spininig 1 szczupak i pstrąg hodowlany walczący niczym największe dzikusy z rzek.

Opłata 12 zł za cały dzień i można na 2 wedki łapać.

Podsumowując można tam miło spędzić dzień i cieszyć się ze zlapanych rybek, a nie narzekac ze na wodach pzw nie ma ryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.