Jump to content

Vispas Holandia


fafciak

Recommended Posts

Witam, wykupiłem vispas w holandii, tylko że nie mam tam swoich danych z dowodu, a dane z miejsca w którym aktualnie mieszkam, ale nie jestem zameldowany. Czy przy kontroli może być jakiś problem ?

Jak "każdy" wie karta vispas przychodzi poczta, i nie chciałem żeby karta poszła do polski tylko przyszla do miejsca w którym aktualnie się znajduję.

Edit.

Tak przy okazji jeszcze:

Okres ochrony przed używaniem niektórych rodzajów przynęt Od 1 kwietnia do ostatniej soboty maja obowiązuje zakaz używania niektórych rodzajów przynęt. W tym okresie nie można łowić ryb przy użyciu: odpadów mięsnych, martwej ryby lub jej kawałków (bez względu na wielkość), wszelkiego rodzaju sztucznych przynęt z wyjątkiem sztucznej muszki, mniejszej niż 2,5 cm. W przypadku IJsselmeer zakaz ten obowiązuje od 16 marca do 30 czerwca.

Czyli spining do ostatnij soboty maja zakazany? Dodam że widuje holendrów spiningujących kopytami 5+ cm.

Edited by fafciak
Link to comment
Share on other sites

Nie powinno być problemu,byłem,widziałem i miałem kilka bezproblemowych kontroli.A odnośnie Wiatraków,to nie są oni tacy święci,też wielokrotnie widywałem spining czy żywe przynęty w miejscach zakazanych.Jednak Polaków i tak nikt nie przebije:D

Spin od czerwca,jednak to do sprawdzenia,bo na różnych wodach inaczej funkcjonuje.Powinieneś dostać broszurkę informacyjną wraz z Vispaseem;masz tam okresy,wymiary,itp,tak przynajmniej było do tej pory;).pzdr

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy