Jump to content

Łowiska Frysztak i okolice.


ziorko4

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tutaj nowy, kilka dni temu wyrobiłem sobie kartę wędkarską kupiłem jakąś tam wędkę na bazarze, trochę poczytałem, poradziłem się kolegów - doświadczonych wędkarzy jak i co no i trochę się dowiedziałem, ale mam jeden problem, a mianowicie... Czy ktoś może mi polecić jakieś fajne miejsca na Wisłoku na długości Krosno - Strzyżów? Dodam iż dopiero zaczynam swoją przygodę z kijem i nie mam bladego pojęcia o jakichś miejscówkach gdzie coś by można było coś złowić. Mam zamiar łowić na spławik, koledzy proponują na początek białego robaka i kukurydzę na haczyk. Byłbym wdzięczny za jakieś porady, miejsca itp.

Dziękuje i pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Witam na forum.W tym okresie kuku+biały na Wisłoku nie jest dobrym pomysłem,większość ryb które mógłbyś złowić jest w tarle.Na początek z tą przynętą radziłbym odwiedzić zbiornik w Polance, karp tam dobrze żeruje i nie będziesz się nudził,a łowisko idealne do spławika.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie może poleci mi ktoś jakieś inne przynęty na Wisłok na obecną porę roku? Bo miałem zamiar coś się pobawić przez święta majowe ale wszystkie stawy będą raczej pozamykane :/ Dziś kupiłem fanty do łowienia na grunt więc ta metoda też wchodzi w grę ;)

Link to comment
Share on other sites

Możesz próbować na Wisłoku na parówkę z gruntu, znajomi połowili ładne Klenie na parówe, więc czemu nie. We Frysztaku są niezłe miejsca, wystarczy pospacerować koło rzeki.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy