Skocz do zawartości

Kamera sportowa dla wędkarza


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę nowy temat dot. kamer sportowych typu GoPro. Nie planowałem zakupu takiej kamery, kilka dni temu padł mi wideorejestrator samochodowy MIO Mivue 338, niestety już po raz drugi, gwarancja się skończyła jak i również moja przygoda z wideo-rejestratorami tej marki.

Nowa maszynka jest już u mnie, nie jest to typowy rejestrator samochodowy ale kamera sportowa marki Tracer Explore SJ4000, koszt podobny do zakupu MIO, ok 350zł. Kamera wygląda jak GoPro, w zestawie masa akcesoriów, od uchwytów na szybę, rower/motor, kask, oraz zestaw pasków. Pierwsze kilometrów przejechane, jakość nagrań jest naprawdę bardzo dobra. Kamerka ma sporo dobrych opinii w sieci, zobaczymy jak się będzie sprawować. Mam ją zamiar używać jako wideo rejestratora w samochodzie, rowerze ale spróbuję też nakręcić coś podczas łowienia z pontonu :)

post-3-14545040131823_thumb.jpg

post-3-14545040172949_thumb.jpg

post-3-14545040174339_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Power bank posiadam, zakupiłem jeszcze Sandiska 32GB Ultra 48MB/s i wszystko śmiga aż miło. Bardzo ciekawa kamerka, za 350 zł chyba nic lepszego nie znajdzie, tylko trzeba uważać na podróbki, bo podobno Sj4000 jest często podrabiany, jak widać można podrabiać i klony GoPRO :D Tego Tracera można polecić, jest pewność że kupujemy prawdziwe SJ4000.

Krótki filmik z jazdy rowerkiem z przyczepianą do kierownicy kamerą. Jakoś w rzeczywistości jest jeszcze lepsza, kompresja yt robi swoje. "Profesjonalny" montaż za pomocą edytora Youtuba ;)

1080p 30kl/sek

https://www.youtube.com/watch?v=s7PKQsl0sGw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRS pięknie,ale ja bym wykasował ten filmik bo na cieniu widać było że bez pedałowania przekroczyłeś dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym obowiązuje 50km.A tu co.Piractwo drogowe:D.Fajne to wszystko, ja mam GoPRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LuJu to piękne miasto powiatowe i to w dodatku kolebka PSW :D Przyznaję się prędkość była zawrotna w porywach może z 45km/h, szybka muzyka robi swoje ;)

Wróćmy może do tematu, kamerka jeździ zamontowana jako wideo-rejestrator w samochodzie, spisuje się bardzo dobrze, jakość nagrań o niebo lepsza od MIO które miałem wcześniej. Jedyny minus to obudowa która zasłania diody i w czasie jazdy nie widać czy urządzenie pracuje, może ktoś spotkał się przeźroczystym uchwytem "samochodowym" do GoPRO, który pasowałby do SJ4000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Rozglądam się za kamerką cena tak max 600 zł . Jest tego dużo na rynku , co nie co liznąłem  tematu. Napewno musi posiadać wyświetlacz ,tryb slow motion, wi-fi .  Mam dwóch faworytów lamax  i sjcam .

 Może ktoś coś napisze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.