Skocz do zawartości

Gdzie na karpia ?


Rekomendowane odpowiedzi

wiec oczekuje konretnych odpowiedzi ;)

Widać, że "świeży" jesteś bo tu nikt konretnych odpowiedzi nie udziela. Co do konkretów to chyba nie oczekujesz, że zdradzą Ci najlepsze łowiska z dużą ilością karpia +10kg? Takich informacji to się nie udziela na lewo i prawo a strzeże jak oka w głowie. Co do zakładania nowych wątków to na forum istnieje wyszukiwarka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że "świeży" jesteś bo tu nikt konretnych odpowiedzi nie udziela. Co do konkretów to chyba nie oczekujesz, że zdradzą Ci najlepsze łowiska z dużą ilością karpia +10kg? Takich informacji to się nie udziela na lewo i prawo a strzeże jak oka w głowie.

Strasznie wredne i samolubne to społeczeństwo forumowe hehe :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o uwierzenie ze jestem karpiarzem to prosze Milana sie zapytać

@kriko,uwierz mi że "wierzenie" nie ma tu żadnego znaczenia:D

Strasznie wredne i samolubne to społeczeństwo forumowe hehe )

Prawda ale są trzy rodzaje prawdy "świeta prawda,cała prawda i g..no prawda":D

O.Rzeszowski

-Lipie (może coś jeszcze zostało)

-Czarna Sędziszowska (bankowe 10+,trudny zbiornik)

-Zalew Rzeszowski (może nie za wiele ale są)

-Rzemień (największy o jakim słyszałem 23kg)

-Otałęż (powinny być,trudny zbiornik)

-Zalew w Wólce Niedźwieckiej (może kilkanaście zostało)

O.Tarnobrzeski

-Wilcza Wola (średnio,trochę przetrzepana populacja)

-Szymanowice (jedno z najlepszych łowisk)

-Kobylany (komercyjne)

-Grębów? (komercyjne)

-Janów Lubelski

-"Warchoły" koło Niska (karpie i trochę amura)

o.Przemyski

-"Zgoda" koło Jarosławia (komercja)

-Wietlin (stary zbiornik na bank duże amury)

-Ostrów (karpi i amury 10+)

-Stary Lubliniec (karpie,amury i sumy )

-Stawy Korzenica? (komercja)

-Stawy rybne Miłków (komercja)

-Pawłokoma

o.Krośnieński

-Solina (bankowo 20+)

-Sieniawa-Besko (bankowo)

-Łowisko "Besko" (komercja,prawdopodobnie)

-Łowisko Rymanów (komercja)

-Siepietnica (pow. 20,8 h)

-Wróblowa (na pewno są)

-Hłomcza

-Temeszów (nie na bank ale...)

To są łowiska na których łowiłem albo po prostu byłem i wiem;).Nie wymagajcie aby ktoś Wam na gotowe podawał.Napiszcie coś od siebie zaczynając temat i podzielcie się swoją wiedzą o łowiskach a później wymagajcie od innych.;):D

Oczywiście,każdy tak jak pisze @Siksa,ma swoją "tajną wodę",której nie zdradzi (święta prawda:D)i także ja taką mam;).Rozpracowywanie jej zajęło mi cały jeden sezon i kiedy już myślałem że ją znam porazka w tym sezonie.Zapłaciłem "frycowe' normalnie jak młodzik.

@Mateusz91,fajny pomysł jak ukończycie budowę zapodaj jakiś filmik z wodowania;).

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi i potwierdzenie moich przypuszczeńna temat Czarnej, Rzemienia m.innymi. Wilcza Wole znam na wylot bo mam 20 km do niej ... i tam karpie diamentalnie wyczesane ..... zostalo moze jedno stado duzych i tyle ....

Szymanowice to jest racja najlepszy zbiornik, przyznaje połowilem tam sporo tylko ze ten zakaz w nocy mnie rozbraja ....

Chcialem w tym roku na Czarna pojechać ale nie bylo z kim ... Bo malo kto o tej wodzie wie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Rapala aż taki zacofany nie jestem jak myślisz ;) Przejrzałem wszystko o czarnej i jednak nie napawa mnie to optymizmem ... Zbydniów? A co tam moze byc? Coś sie o uszy odbijało ale o karpiach tam nic takowego .... a wiecie moze cos o Tenczynopolu kolo Szymanowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Rapala aż taki zacofany nie jestem jak myślisz

A dla czego tak myślisz że ja tak myślę?:D.

Czarna-trudny zbiornik ale nic nie przychodzi łatwo.Myślę że w ciągu miesiąca do "opanowania" przy częstym wędkowaniu.Ja swój "tajny zbiornik" rozpracowywałem prawie rok.Od wiosny,pływanie,sondowanie,siedzenie z lornetą przy twarzy czy "wywiad środowiskowy" (oczywiście podparty "szkłem":D).Ale zyskałem "uznanie" miejscowych łazików i zasób informacji,który pozwolił na osiąganie dobrych wyników na jesień.Teraz gdy tam przyjeżdżam to walą do mnie jak do opieki społecznej:D.Może i trochę "ochlajtusy":D ale fajni i całkiem porządni ludzie.Tak że nie warto nigdy oceniać jak kto wygląda.

Co do Zbydniowa,kilka razy tam łowiłem ale dość dawno temu.Były tam piękne amury i karpie.Ale "przyducha" jaka miała miejsce kilkanaście lat temu (dokładnie nie pamiętam),mocno przetrzebiła ten zbiornik.Z doniesień kolegi wiem że powoli rybostan wraca do normy i można już liczyć na karpie 10+.

Nie wiem czy znasz to

http://www.steelhook.com.pl/

http://www.cyprinus.pl/

przeglądnij może coś ciekawego znajdziesz;).

W przyszłym sezonie planuję tygodniowy wypad na jakieś dobre łowisko komercyjne więc składam propozycję wspólnego wypadu.Skrzyknij 1-2 kumpli,ładujemy sprzęt i jedziemy;).Zawsze kilka osób to możliwość negocjacji ceny pobytu itp.Na razie to plany ale od czegoś trzeba zacząć:D.

O Tenczynopolu niestety nic nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapala a gdzie miałbyś plan wybrać się na te rybki ?

Jeszcze nie wiem,na razie to tylko plany;).Jest cała zima na przemyślenie i zaplanowanie jakiegoś wypadziku.Na pewno jakaś komercja ale biorę także pod uwagę inne zbiorniki np.Solina.Ale raczej to pierwsze.Trzeba będzie trochę poszperać po forach karpiowych i zobaczyć jakie zbiorniki komercyjne są warte zasiadki i jakie miały w tym roku najlepsze "notowania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie plany na sezon 2011 ? bo ja to Szymanowice, Janów Lubelski, Rzemien

Tak znam te strony bo to moich kolegów teamy .... No ale nikt od nich nic nie mowil o zbydniowie .... głośno bylo o Grębowie i fakt byly tam wielkie karpie a to co sie stalo po tej zimie co byla 2009/2010 to istna masakra .... tirami wywozili śniete ryby bo właścicielowi sie nie chcialo przerebli robić .... nawpuszczał pstrągów i malych karpików .... a z tych wiekszych malo zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich :)

jak przygotowania do sezonu ? wszystko juz zakupione i ukrecone ?

ja pomalu koncze kompletowac wszystko co niezbedne...

Na szczescie z grubszych zakupow zostaly mi tylko do zakupienia sygnalki z centralka a reszta to nowe haki, jakis fluorocarbon do przyponow, hangery i ciezarki itp

Z planow na sezon 2011 to na pewno Stary Sacz, Wroblowa, Solina i w koncu Wilcza Wola bo nie mialem okazji jeszcze na niej lapac...

hehe a za cel mam wkoncu wygrac jakies zawody :P

2 razy bylem blisko ale jeszcze sie nie udalo....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przygotowania do sezonu ? wszystko juz zakupione i ukrecone ?

No nie bardzo:(,wszystkie zakupy zostawiam na Targi w Zabrzu;),będzie okazja wszystko "pomacać".

i w koncu Wilcza Wola bo nie mialem okazji jeszcze na niej lapac...

Tutaj za dużo nie stracileś:D ale powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a Rapala jak zawsze tryska humorem :P

szczerze liczylem na odpowiedz w stylu SZPILKA W RAZIE CZEGO SLUZE POMOCA , ZNAM TEN ZBIORNIK JAK WLASNA KIESZEN WIEC JAK BEDZIESZ CZEGOS POTRZEBOWAL TO PISZ a tu zwykle powodzenia :P

hehe widze ze nie tylko we mnie sie cisnienie podnosi jak pomysle ze sezon tuz tuz i trzeba sie zaczac pomalu ogarniac ze wszystkim :P

a tak powaznie mam nadzieje ze w koncu bede mial ta przyjemnosc i pokarpiujemy razem tzn usiadziemy gdzies wiadomo za czym i wiadomo przy czym :D

kurcze tez sie zastanawiam nad tymi targami ale jezeli do tego czasu wszystko skompletuje to nie jade :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZPILKA W RAZIE CZEGO SLUZE POMOCA , ZNAM TEN ZBIORNIK JAK WLASNA KIESZEN WIEC JAK BEDZIESZ CZEGOS POTRZEBOWAL TO PISZ a tu zwykle powodzenia

Jak byś mi te słowa wyjął z ust:D.Oczywiście że służę pomocą bo bardzo dobrze znam ten zbiornik,mogę Ci pokazać nawet gdzie położyć zestawy:D.Coś tam z wiosny i na jesień połowię ale pewno nie za dużo,znam kilka fajniejszych łowisk;).W wakacje to już całkiem odpada bo nie lubię spędów i jak mi muchy sr..ą po głowie:D.Tego roku planuję kilka razy wyskoczyć na Solinę i spróbować poprzeciągać się z tamtejszymi karpiami.Może z raz wyskoczyć na Stary Sącz bo może później już nie będzie okacji a to z racji planowanej tam budowy kompleksu rekreacyjnego:mad:.Tak gdzieś wyczytałem.

a tak powaznie mam nadzieje ze w koncu bede mial ta przyjemnosc i pokarpiujemy razem tzn usiadziemy gdzies wiadomo za czym i wiadomo przy czym

i ja mam taka nadzieję,będzie mi bardzo miło:D tylko żeby głowa wytrzymała:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no wiec jestesmy umowieni :P

no niestety informacja dotyczaca Starego Sacza jest prawdziwa ale miejmy nadzieje ze beda sie zabierac za to jak za odmulanie Wisloka :P

no ja sezon rozpoczne pewnie od zalewu pozniej zachacze jakis weekendzik na Starym Saczu i zaczne przygotowania do Soliny... jeszcze tylko musze znalezc sobie jakis zbiornik na wakacje gdzie nie ma tlumow, mozna cos nawet w najwiekszy skwar polapac no i nie ma kapiacych sie nad zestawami :P

a tak przy okazji wlasnie wrocilem z zaprzyjaznionego karpiarzom sklepu gdzie zamowilem sobie wszystko to co potrzebuje wiec na targi juz na pewno nie jade :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.