Jump to content

Wędka Match


Recommended Posts

Nie odkryje tu ameryki mowiac ze dobrze by bylo pojsc do sklepu i pomacac. Dam przyklad. Kupilem z internetu dwie wedki Pellet Waggler Match na karpie. Jedna dosc solidna i wyglada na taka ze z niejednym duzym karpiem sobie poradzi. Natomiast druga okazala sie znacznie bardziej "finezyjna", powiedzialbym ze raczej pod bialoryb. Pewnie przypadkowego karpia wyciagnie ale troche obawialbym sie z nia zasadzac specjalnie na karpia. Takie moje trzy grosze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Konger Spirado Match

Cześć, ja posiadam Spirado Match 390/25 już drugi sezon i muszę powiedzieć że jak dla mnie nie ma lepszego wędziska spławikowego w cenie do 150 zł (mówimy tu o nowym kiju oczywiście). Czy będzie on nadawać się celowo pod karpia to ciężko powiedzieć, jest to raczej kij do ogólnego białorybu, fakt jeśli trafi Ci się karp w okolicy max do 3,5 - 4 kg to bez problemu sobie poradzi bo takie wyciągałem na nią, ale głównie służy do małej i średniej płoci, oraz leszcza, karasia tak do 1,5 kg. Podsumowując, jest to dobrze wykonany kij, w dobrej cenie jeśli nie masz zbyt dużego budżetu, lekki, sprężysty, oraz cieszący oko bo naprawdę dobrze wygląda!!!! Wiem że odpowiedź jest trochę późna co do zamieszczonego posta, ale może przyda się innym szukającym takiego właśnie kija, ja ze swojej strony szczerze POLECAM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wędkę posiadam w sklepie wykonanie solidne ciekawy dessing 13 przelotek rozmieszczonych proporcjonalnie na wędzisku ale szczytówka wcale nie różni się grubością od 5-25 sam zastanawiam się nad nią tym bardziej Abramis mikado daje 24 miesiące gwarancji. No ale to moja opinia na sklepie nad wodą z nią nie byłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy