Jump to content

Rybomania Lublin 28-29.11.2015


Dawid Bukała

Recommended Posts

Ja też się wybieram, na 99% będzie to sobota, chyba że coś przeszkodzi to niedziela. Będę na tego typu imprezie pierwszy raz i moje pytanie do doświadczonych, czy będzie możliwość zakupów na targach czy one są tylko i wyłącznie pokazowe?

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ,będziesz miał taką okazję ale targi to przede wszystkim możliwość zobaczenia i dotknięcia interesujących nas rzeczy.To również dobre miejsce na zapoznania się z nowościami na przyszły sezon ,choć W Lublinie na jakiś duży ich wysyp bym raczej nie liczył.Z takimi rzeczami firmy oraz wystawcy poczekają do targów poznański Rybomania 2016.Inna ranga i inny kaliber imprezy. Co do samych zakupów to dobrze najpierw sprawdzić ceny np. w sklepach internetowych a następnie twardo je negocjować.

Byłem w tamtym roku na Rybomanii w Lublinie i powiem tak: jak dla mnie szału nie było ,może dlatego ,że to już któreś z kolei targi na jakich byłem.Ci którzy wybierają się pierwszy raz na tego typu imprezę na pewno będą pod wrażeniem ilości i różnorodności wystawianego sprzętu ,na dodatek w jednym miejscu.Ci dla których będą to kolejne Targi,pojadą zapewne w określonym celu.Moje odczucie po ubiegłorocznej Lubelskiej imprezie jest takie ,że ok. połowa wystawców bardziej koncentruje się na wyprzedawaniu zapasów magazynowych z tego roku niż promowaniu nowych produktów.Tyczy się to głównie sklepów.Na plus zasługuje organizacja ,powierzchnia wystawowa (nie ma ścisku i tłoku) oraz zaplecze.Ci ,którzy planują jakieś grubsze zakupy powinni wrócić usatysfakcjonowani. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić listę wystawców ,choć zapewne pomimo zapowiedzi i taki kilka firm się nie pojawi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy