Skocz do zawartości

Rybomania Lublin 28-29.11.2015


Dawid Bukała

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się wybieram, na 99% będzie to sobota, chyba że coś przeszkodzi to niedziela. Będę na tego typu imprezie pierwszy raz i moje pytanie do doświadczonych, czy będzie możliwość zakupów na targach czy one są tylko i wyłącznie pokazowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,będziesz miał taką okazję ale targi to przede wszystkim możliwość zobaczenia i dotknięcia interesujących nas rzeczy.To również dobre miejsce na zapoznania się z nowościami na przyszły sezon ,choć W Lublinie na jakiś duży ich wysyp bym raczej nie liczył.Z takimi rzeczami firmy oraz wystawcy poczekają do targów poznański Rybomania 2016.Inna ranga i inny kaliber imprezy. Co do samych zakupów to dobrze najpierw sprawdzić ceny np. w sklepach internetowych a następnie twardo je negocjować.

Byłem w tamtym roku na Rybomanii w Lublinie i powiem tak: jak dla mnie szału nie było ,może dlatego ,że to już któreś z kolei targi na jakich byłem.Ci którzy wybierają się pierwszy raz na tego typu imprezę na pewno będą pod wrażeniem ilości i różnorodności wystawianego sprzętu ,na dodatek w jednym miejscu.Ci dla których będą to kolejne Targi,pojadą zapewne w określonym celu.Moje odczucie po ubiegłorocznej Lubelskiej imprezie jest takie ,że ok. połowa wystawców bardziej koncentruje się na wyprzedawaniu zapasów magazynowych z tego roku niż promowaniu nowych produktów.Tyczy się to głównie sklepów.Na plus zasługuje organizacja ,powierzchnia wystawowa (nie ma ścisku i tłoku) oraz zaplecze.Ci ,którzy planują jakieś grubsze zakupy powinni wrócić usatysfakcjonowani. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić listę wystawców ,choć zapewne pomimo zapowiedzi i taki kilka firm się nie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.