Skocz do zawartości

Wilcza Wola - opłaty2011


Dj.McG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnosnie Wilczej.W wykazie wód udostępnionych Obwód rybacki Nr 1 rzeki Łęg jest taka informacja "Obejmuje rzekę Łęg od jej źródeł do jej ujścia do rzeki Wisły wraz ze zbiornikiem Wilcza Wola." Czy z tego wynika że na Wilczej będzie można wędkować na zasadzie porozumienia bez dodatkowych opłat.Z tego co wyczytałem jest to chyba jedyny zbiornik w tym zestawieniu.

http://www.pzwtarnobrzeg.pl/porozumienia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 99% nie będziesz mógł łowić,ponieważ zbiorniki nie obejmują porozumienia:mad:.

W tamtym roku dopłata na Wilczą Wolę (1zbiornik) wynosiła 120 zł tego roku prawdopodobnie będzie to 160 zł na wszystkie zbiorniki O.Tarnobrzeg i nie będzie można opłacić tylko jednego ale mogę się mylić.Najlepiej telefon na Akacjową :mad:i będzie wszystko wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 99% nie będziesz mógł łowić,ponieważ zbiorniki nie obejmują porozumienia:mad:.

W tamtym roku dopłata na Wilczą Wolę (1zbiornik) wynosiła 120 zł tego roku prawdopodobnie będzie to 160 zł na wszystkie zbiorniki O.Tarnobrzeg i nie będzie można opłacić tylko jednego ale mogę się mylić.Najlepiej telefon na Akacjową :mad:i będzie wszystko wiadomo.

Chyba lepiej do Tarnobrzega bo na Akacjowej twierdza że to Tarnobrzeg powinien poinformować o wykazie wód.

Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byłem dziś na Akacjowej w wiadomym celu,chciałem opłacić Wilczą ale miła pani mówi że od tego sezonu to tylko na miejscu czyli w rybaczówce,czy jak ją zwał.Czynne od ósmej.

Jest jeszcze ktoś w Raniżowie trzeba się umówić telefonicznie.Trochę się skomplikowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ,chyba że tak:).Tylko po co o tej porze roku tak wcześnie wybierać się na rybki?Z doświadczenia wiem że na Wilczej ,wiosną poranek na wędkowanie jest nie najlepszy.Lepiej zacząć troszkę później niech słoneczko nagrzeje wodę w płytkich zatoczkach i zostać do zmroku.Przynajmniej ja,kiedy wędkowałem i nastawiałem się na leszcze, jazie o "narybku' karpia nie wspomnę,najwięcej brań miałem po południu.No ale próbuj i z rana;).Połamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam pewien problem. Mianowicie w tym roku opłaciłem swoją kartę w okręgu kieleckim, a co za tym idzie nie mam możliwości połowienia na zbiornikach z okręgu TBG. Chciałbym się więc dowiedzieć gdzie mógłbym opłacić 1 dzień wędkowania na Wilczej Woli. I czy ktoś wie czy będę mógł to zrobić jutro tj. 1 maja.

Liczę na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

017 2283186 p .Porębski <--- ten numer już chyba nieaktualny. No chyba, że w nieodpowiedniej porze dzwoniłem. Ale informacja o tej murowanej rybaczówce bardzo mi się przyda. z powodu aury jednak musiałem przesunać termin.

Dzięki za rychłą odpowiedź : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kilkakrotnie dzwoniłem w tygodniu pod tamten numer,zresztą otrzymałem go jako aktualny z PZW Tarnobrzeg i też nikt nie odbierał .Trzeba to sprawdzić .Miałem jechać na Wilczą zapoczątkować sezon szczupakowy,ale ze względu na pogodę przenoszę termin na wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.