Jump to content

Netflix w Polsce


krs

Recommended Posts

Największy serwis z VOD czyli Netflix zawitał w końcu do naszego pięknego kraju. Założyłem tam konto które przez miesiąc jest bezpłatne (konieczna jest karta płatnicza), potem w zależności od taryfy płacimy od ~7.99 do 11.99 Euro/mies, trochę drogo, obecnie mało jest materiałów z językiem polskim. Działa to wszystko świetnie, oglądam filmy/seriale na odtwarzaczu BR, smarftonie i komputerze w HD i zero problemów, zacinek itp. a nie mam kto wie jak szybkiego neta. Fajnym bajerem jest wznowienie oglądania materiału tam gdzie skończyliśmy nie ważne czy smartfonie, tv, czy tablecie.

Warto chociaż sprawdzić jak to działa:

https://www.netflix.com/pl/

Czy u nas Netflix się przyjmie zobaczymy, mam nadzieję że tak, jak oferta będzie ciągle rozwijana to może zrezygnuję z satelitarnej tv na rzecz tej platformy bo cenowo wychodzi podobnie. Na razie potestuję przez kilka zimowych miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wiem, jak na razie oferta dosyć uboga, a flagowy serial HoC jak na razie w ofercie konkurencji (TVNPlayer). Pewnie do momentu wygaśnięcia licencji, ale zawsze. Pewnie się przyjmie, ale jeszcze sporo pracy przed nimi. Jak dla mnie mogli bardziej dopracować wersję polską i wejść na nasz rynek później.

Link to comment
Share on other sites

Oferta jest na dzień dzisiejszy uboga coś około 90-100 przetłumaczonych pozycji z czego wartych oglądnięcia znacznie mniej ;) w porównaniu do tego co jest w stanach to niewiele. Mam nadzieję że w miarę szybko się powiększy bo sukcesu im nie wróżę, oby nie powtórzyli "sukcesu" ebaya na naszym rynku.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy