Skocz do zawartości

Okręg Tarnobrzeski i ich idiotyczne zakazy


kriko

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem ze juz wiecie co nie co ... bo juz trabia na paru forumach.

Przejde do rzeczy:

Zakaz wywozenia zanety na Janowie, a motorowkami i kajakami po zyłkach pływać mogą ... Zezwala się na rozbijanie w celach wędkarskich, namiotów, na wypłaszczeniu od strony wody o pow. nie większej niż 3x3m, na czas nie dłuższy niż 48 godzin.

A co do szymanowic to zakaz lowienia w nocy oraz ten zakaz wywozek nawet na zawodach wprowadzili .....

Jedynie tylko wilcza wola nie ruszona i tyle .... no tak bo ma byc wytrzepana przez miesiarzy .... ktorzy wala po 8-10 karpi na leb wciagu doby jak nie wiecej oraz lapanie sumow po 20-30 w czerwcu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze

Zalew w Nowej Dębie

1. Połowu ryb można dokonywać tylko na dwie wędki dowolną metodą z tym, że metodą spinningową tylko w piątek.

No to tu polecieli równo:eek:.Na drugi rok będzie pewnie tak : poniedziałek-spławik,wtorek-tyczka,środa-feeder i grunt,czwartek...:rolleyes:,piątek-spining a w sobotę i niedzielę lodowisko nieczynne-zamknięta impreza dla "prezesów" i ich rodzin:D:mad:.

O curwa ale kyrk:mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest chore. Co za matoły tam rządzą. Matoły to delikatnie powiedziane. Jak ja mam się połapać co gdzie i jak z naszymi łowiskami, jak co łowisko inne zakazy. Jakieś porozumienia. Kaczyński w ostatnim wystąpieniu dobrze powiedział. Dalej jest Komuna. A ja głupi zapłaciłem 6 zł na koło z własnej woli. Następny rok to zobaczą kase jak świnia niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze

No to tu polecieli równo:eek:.Na drugi rok będzie pewnie tak : poniedziałek-spławik,wtorek-tyczka,środa-feeder i grunt,czwartek...:rolleyes:,piątek-spining a w sobotę i niedzielę lodowisko nieczynne-zamknięta impreza dla "prezesów" i ich rodzin:D:mad:.

O curwa ale kyrk:mad:.

hahahah leże :D:D:D

swoją drogą jak można łowić na spinning na dwie wędki?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ... i to jest istna dyskryminacja wedkarzy ktorzy szanuja rybostan w naszym kraju ... a PZW ktore wlasnie ma wladze i ono powinno pilnowac to oni sobie pozwalaja miesiarzom tepic ryby i brac ponad regulamin .... no matoly tam rzadza i dlatego szykujemy walne zgromadzenie przeciwko im .... albo dojdzie do wymiany zarzadu albo sie wycofaja z tego co podjeli .... bo narazie to sa jaja ... DZieki za przypomnienie o tym zalewie w Dębie ale juz z nerwow zapomnialem ... telepie az mna ze mnie i kolegów karpiarzy zdyskryminowali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah leże :D:D:D

swoją drogą jak można łowić na spinning na dwie wędki?!

Łukasz nie zrozumiales :) Chodzi oto ze ogolne metody jak splawik i grunt wolno na 2 wedki a spinning tylko w piatki ..... no i zaarzem lowienie musisz zakonczyc po zachodzie a rozpoczac godzine przed wschodem ..... to dotyczy zalewu nowa dęba i szymanowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi zapłaciłem 6 zł na koło z własnej woli. Następny rok to zobaczą kase jak świnia niebo.

Dałeś im 6 zetów na owocowego "bobofruta":eek:.

Żeby ktoś coś sensownego wymyślił to pierwsze musi mieć MÓZG w "oszronionej" łepetynie!A po drugie to przynajmniej jedną szarą komórkę więcej od kury ale chyba po to tylko żeby się nie zesrał na schodach bo na normalne myślenie to już nie wystarcza.Szkoda słów:mad:.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okręg tarnobrzeski... z roku na rok dziwię się nowym niby lepszym regulaminom jednak dalej jest olewka na wody gdzie nowe regulaminy i kontrole są potrzebne.

Dla mnie to w ogóle porażka ten okręg jak i ta cała samowolka na Wilczej. Szkoda słów.

Co do zalewu w Nowej Dębie to nawet się cieszę, że spin jest znowu tylko w piątek. Prawda jest taka, że jak coś nie trafi na spina to wyjedzie na żywca... i dostanie w łeb. Pewnie będzie bardzo ciasno w piątki ale może coś się trafi na kija. Mam jednak nadzieję, że kilka sztuk więcej się uchowa niż to miało miejsce do tej pory. Często robię rundki w koło zalewu i bardzo drażnią mnie tłumy ludzi ze spinem, jeden poprawia po drugim w nadziei na szczupacze białko. Jest tak jak wszędzie karaś, karp czy szczupak, jaź ... bez różnicy na gatunek, każda sztuka dostanie w łeb jeśli tylko spełnia normy albo i bez tego skończy w siatce lub jakimś foliowym worku schowana w krzakach. Normalnie zbiornik świecił pustkami do kwietnia nim woda się nagrzała, w zeszłym sezonie już 2 dni po zejściu lodów, korowód wędek i ciągnięcie niedobitków z jesieni... brzegi dziwnie oblegane przez wędkarzy po każdym zarybieniu... ale to znacie ze swoich wód. Czasem i ja spróbuje sił i zapoluję na metrówkę a czego nie. mam jeszcze jakieś marzenia do spełnienia i zwykle wybierałem dni z najgorsza pogodą jaką mogłem dostać aby w miarę samotnie pomachać. Najczęściej śmigam tam z lekkim spinem, bo jest jeszcze kurcząca się populacja jazia z kilku zarybień a zabawa jest przednia. Jak już nie ma gdzie albo mam mało czasu na jakieś fajniejsze wyprawy to lekki spinerek i jaziami można się pobawić. Gdyby nie one to tylko kilka wpisów byłoby w rejestrze z tej wody.

Wiem wiem. Narzekam na PZW i pewnie niejeden się spyta po co opłacam kartę. Pozostało mi coś innego? Wędkuję, bo lubię i nie wyobrażam siebie w innej roli. Nie wiem tylko czy w przyszłości będę łowił jakieś ryby czy tylko maczał wabiki w bezrybnych wodach. Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.