Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje wielkie ,nie tyle rybki co holu:D.Coś tam wpuszczali sumka więc to pewnie małe zarybieniowe żarłoki.

Tak jak na suma to niewielki :oale tak jak wspomniałeś hol na taki zestaw to przyjemność:)Dodam że gość obok opowiadał że tydzień wstecz pod samą kładką miał większego tylko żyłka mu się poplątała i zerwał się...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RICARDO

Właśnie myślałem, że to Ty. Mijaliśmy się nawet nad Wisłoką, miałem taką jasną kamizelkę :D I czapkę z daszkiem też fajną :D Ja nie miałem tyle szczęścia, bo niestety połamałem wędkę.

No to teraz kolego skoro ty mnie poznajesz to odezwij się następnym razem to już będziemy się znać.:rolleyes: A co do Twojej wędki to jak doszło do złamania wędki jak to się stało?O krzaki czy kamienie?A Może stanąłeś niechcący?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna okrasa Ricardo i ten hol na 0,16 :eek:, niedawno karp teraz sum, widzę że częste zarybienia robią swoje. Tylko patrzeć jak koledzy wędkarze z całego podkarpacia będą walić na Wisłokę do Mielca jak do przysłowiowej mekki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna okrasa Ricardo i ten hol na 0,16 :eek:, niedawno karp teraz sum, widzę że częste zarybienia robią swoje. Tylko patrzeć jak koledzy wędkarze z całego podkarpacia będą walić na Wisłokę do Mielca jak do przysłowiowej mekki :D

No właśnie z Rzeszowską bracią planujemy zrobić napad na Wisłokę :D zamrażalniki już mamy puste więc trzeba zapchać :D taki sumek w galarecie do tego łeb szczypta karpia palce lizać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z Rzeszowską bracią planujemy zrobić napad na Wisłokę :D zamrażalniki już mamy puste więc trzeba zapchać :D taki sumek w galarecie do tego łeb szczypta karpia palce lizać :D

zapraszamy ,zapraszamy:).dla każdego wystarczy,Dajcie znać trochę wcześniej zorganizuje się chłodnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z Rzeszowską bracią planujemy zrobić napad na Wisłokę :D zamrażalniki już mamy puste więc trzeba zapchać :D taki sumek w galarecie do tego łeb szczypta karpia palce lizać :D

A zapraszam :)w imieniu społeczności Mieleckich portalowiczów.Zazwyczaj wtedy jakoś nie biorą albo woda nie taka?Bo padało na pogórzu albo coś w tym stylu.Czasami tak bywa;) na razie rybki biorą a do kiedy to potrwa kto to wie...:cool:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy ,zapraszamy:).dla każdego wystarczy,Dajcie znać trochę wcześniej zorganizuje się chłodnie;)

To miłe z Waszej strony koledzy :D

Ale wpadniemy raczej nie zapowiedziani co by świadków nie było jeszcze ktoś na PSR zadzwoni :P

A tak na poważnie jak będziemy się wybierać damy znać, można jakiś spot zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłe z Waszej strony koledzy :D

Ale wpadniemy raczej nie zapowiedziani co by świadków nie było jeszcze ktoś na PSR zadzwoni :P

A tak na poważnie jak będziemy się wybierać damy znać, można jakiś spot zrobić :)

O tak tak:D jak dla mnie to mi się pomysł podoba:)

Akurat ten sezon (wiosna)nadrabia zaległości po zeszłorocznych anomaliach pogodowych...Więc ja osobiście nadrabiam zaległości zeszłorocznej klęski...

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź: Gębski Krzysztof po przeróbkach steru :rolleyes:bo nie pływał jak należy..:D.

Ponoć wujek Irka Gembskiego, syna nie żyjącego już Henryka. "Młody" Gembski robi super woblery. Te, które robił pan Henryk, prawie niedostępne, to mistrzostwo świata, zostały mi jeszcze dwa. Natomiast Gębale nie pracują i trzeba je "rasować", co też sam robię, ale jak widać, jeżeli się tego dokona, efekty są.

P.S.

Kolega na orginalnego Gembala( wykonanego przez śp. pamięci Pana Henryka) wyjął dzisiaj na Osławie klenia około 50cm, ale, gdy chciał mu zrobić zdjęcie, ten odpłynął.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wujek Irka Gembskiego, syna nie żyjącego już Henryka. "Młody" Gembski robi super woblery. Te, które robił pan Henryk, prawie niedostępne, to mistrzostwo świata, zostały mi jeszcze dwa. Natomiast Gębale nie pracują i trzeba je "rasować", co też sam robię, ale jak widać, jeżeli się tego dokona, efekty są.

P.S.

Kolega na orginalnego Gembala( wykonanego przez śp. pamięci Pana Henryka) wyjął dzisiaj na Osławie klenia około 50cm, ale, gdy chciał mu zrobić zdjęcie, ten odpłynął.

Oj tak czasami regulacje wobków wykonuję pod siebie:o a rybki i tak sobie wybiorą swoją potencjalną ofiarę i wtedy staje się jasne że jest wtedy łowniejszy niż inne.Ale to nie reguła.:P

Na przykład ostatnio mój killer na klenie i Jazie wygląda tak...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadł pan,to Wobek-Jaksona.Ale łowny i to bardzo:D

Kolego ja wiem że łowny kupiłem ich trochę :D

Nie wszystko co z jaxona jest tandetne :) te wobki mogę śmiało polecić i nie tylko.

Zapędziliśmy się trochę i zrobiliśmy śmietnik.

Wybaczcie.

Edytowane przez Aspius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=RICARDO

Na przykład ostatnio mój killer na klenie i Jazie wygląda tak...

Im brzydszy, tym lepszy. Większość grubych pstrągów złowiłem na takie "koszmarki", na które topowy spinningista nawet by nie spojrzał( własnoręcznie klepane wahadłówki czy strugane, a potem nie do końca estetycznie malowane woblery). Ale to chyba temat o Wisłoce, a nie o woblerach. Upss. Pozdrawiam.

Edytowane przez marekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.