Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze powiedzcie czy Wisłoka zdarza się na tyle czysta aby połowić klenia na owoce z przeplywanki?

Zaczekaj parę dni jak się woda wyklaruję to się umówimy na jakieś rybki wiśnia i truskawka jest teraz w modzie :D

Koledzy dołożył bym stonkę co na ziemniaczkach liście zżera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z rybek, łowiłem z kolegą na żywca, miał ostre branie, ale po paru minutach holu spięcie ;/ Ale nie jestem zadowolony ponieważ jakiś "wędkarz" około 23 lata łowił na żywca a jednoczenie na spinning i rzucał w fale.. Tam złapał klenia z 50 cm zabił i obrał nad wodą, następnie jakiś gnojek może 15 lat i lego kolega około 18 - 19 też zaczęli łapać na spin i oczywiście w fale.. Złapał ten starszy bolenia około 50 cm, nawet siatki nie mieli, zrobili zatoczkę z kamieni i tak go wsadzili, wcześniej ryba leżała na ziemi, ten młodszy niosąc ją upuścił.. Masakra a na koniec przyszło towarzystwo "napakowane' i też od razu dawaj w fale... Niech straż częściej tame kontroluje :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że napisałem post pod postem mam nadzieję że moderatorzy nie będą źli.

FriQ

Ja też często widzę podobne zachowanie na Tamie bo często chodzę tam na spacery z Córą ostatnio to koleś złowił kilka bolków i sandacza takie od 50cm-70cm za każdym razem jak złapał to skrobał na brzegu i do reklamówki za chwilę zjawiał się koleś na rowerze i brał te ryby i tak ok. 2 godzin.

Spytałem się gościa gdzie sprzedaje te ryby:confused: oczywiście nie wiedząc o tym a ten powiedział -skąd wiem że sprzedaje:eek:A ja na to bo wiem!Dobrze że byłem z dzieckiem bo by przyfikał do mnie nie wiem z jakim rezultatem :rolleyes:bo chyba go ruszyło to moje podejrzenie.Tak to jest na tej tamie.A co do pakerów to też widziałem co wyrabiają aż żal rybek:(

Na tamie wiele rybek kończy swój żywot:(:(:(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że napisałem post pod postem mam nadzieję że moderatorzy nie będą źli.

FriQ

Ja też często widzę podobne zachowanie na Tamie bo często chodzę tam na spacery z Córą ostatnio to koleś złowił kilka bolków i sandacza takie od 50cm-70cm za każdym razem jak złapał to skrobał na brzegu i do reklamówki za chwilę zjawiał się koleś na rowerze i brał te ryby i tak ok. 2 godzin.

Spytałem się gościa gdzie sprzedaje te ryby:confused: oczywiście nie wiedząc o tym a ten powiedział -skąd wiem że sprzedaje:eek:A ja na to bo wiem!Dobrze że byłem z dzieckiem bo by przyfikał do mnie nie wiem z jakim rezultatem :rolleyes:bo chyba go ruszyło to moje podejrzenie.Tak to jest na tej tamie.A co do pakerów to też widziałem co wyrabiają aż żal rybek:(

Na tamie wiele rybek kończy swój żywot:(:(:(

Też biorę rybki, bo wiadomo, że taki sandacz to dobry.. Ale sorry, nie dość, że na zakazie to się tłuką kamieniami, ryby płoszą i kłusują.. Teraz dość. Jest nowa linia autobusów jadących pod samą wodę w Rzemieniu i powrotne, będę teraz z kolegą jeździł na Rzemień i na Wisłokę, ale w górę rzeki, mam fajne miejsce, cisza i spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FriQ,nie opowiadaj głupot że sandacz jest dobry:eek:,sto razy lepsza jest panga.Jak będziesz jadł za dużo sandaczy z Wisłoki to szybko rozstroisz sobie kubki smakowe:D.

Wstyd się przyznać, ale sandaczy łapać nie potrafię. Pierwszego a zarazem ostatniego złapałem 2 lata temu :D Miał 50 cm :D Tak więc, jak by wpadł jakiś sandacz 50 lub 60 + to wezmę, dlatego, że coś nie mam szczęścia do tej ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła w górę. Gałęzi pełno płynęło wczoraj.

Pod kładką 3 gości na grunt suma z 80cm wydarli i oczywiście głowa 360 stopni wkoło czy nikt nie idzie i ryba w krzaki.

Kurcze, tydzień łowienia z głowy. Byłem teraz woda 2,40m :eek:... Zanim opadnie i się przeczyści to spokojnie tydzień zleci :) Ale sum 80 cm to z 3 - 4 kg miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.