Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę oto sandał z Odry sorki że w temacie o Wisłoce ale woda na naszej rzece nie pozwala na zbyt wiele a tam ok. woda fajna a i z tego co ludzie opowiadają ryb co niemiara.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ktoś powiedzieć jaka Wisłoka jest aktualnie ? Czy można łowić i czy jest tak zwana "kawka" czy klarowna woda?

Obawiam się, że po dzisiejszej ulewie, woda nie nadająca się do spinningu, mogła stać się wodą nie nadającą się do żadnej metody :rolleyes:

Przed ulewą złowiłem na Invadera małego okonia na głębokim napływie (jedyne branie na ok. 70 min. łowienia) - większość wypróbowanych miejscówek jest "niedostępna" ze względu na poziom wody :mad:

Ulewa przetrzepała mi "katanę" w dodatku brzegi stały się tak śliskie, że dwa dni łowienia można sobie śmiało odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odwiedziłem wczoraj Wisłokę w miejscowości Dęborzyn woda do łowienia lecz troszkę wysoka.Połowiłem parę kleników i na tym koniec,więc postanowiłem odwiedzić małą rzeczkę Jodłówkę która wpada do Wisłoki.Byłem miło zaskoczony złowiłem parę ładnych kleników i 10 kropków,wielkością nie powalały ale było super.Oto jeden z większych kropków które wczoraj złowiłem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać a już wczoraj miałem zamiar na zasiadkę się wybrać nad Wisłokę woda miała 211cm i trącona, zanim się wybrałem to zaczął padać deszcz i po rybkach :(aż mnie trzęsie znowu powtórka z zeszłego roku tylko ze powodzi nie było!

Na szczęście zapowiadają że 2 połowa sierpnia ma być sucha i ciepła.:)To woda opadnie i spinning będzie tak czy inaczej i tylko komary nie dadzą spokoju na rybkach:D

A to fotki z okna bloku.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! No wreszczie dzis udało mi sie wyskoczyc nad wodę po długiej przerwie:) Pośmigałem na górnej Wisłoce 3 godz, woda niska i kryształ czysta, efekt 4 nie duże kleniki:) Ropa jeszcze delikatnie trącona wiec niżej Wisłoka Ok.Nie wiem jak Jasiołka, ale powinna byc czysta wiec dalej Wisłoka też czysta .Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj nad Wisłoką w okolicach Przecławia - woda w górnej strefie stanu niskiego, tylko trochę przybrudzona - niestety wszystko popsuł wczorajszy deszcz.

Złowiłem na "Horneta" świnkę (prawidłowo zapiętą) - jestem pewny, że przed zmianą przynęty na mniejszą, to ona "wyszła" do woblera 5,5 cm :rolleyes: - poza tym zero brań - nadal ciężko zlokalizować ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś na co łowić najlepiej teraz na Wisłoce białe , czerwone , rosówka , kukurydza , ryż .? Chodzi mi o niewielkie ryby jakieś Klenie itp

proponowalbym kuku dobrze biora na nia klenie jazie certy i czasem brzana uderzy, wiem ze sie nia napychaja bo prawie kazda przy odpinaniu pluje kukurydza, tylko trzeba co jakis czas podsypywac garstke ziarenek lub dac do zanety, na białe nie polowisz bo ukleje nie dopuszcza do nich innej ryby, dobra jest tez rosowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.