Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Robak100, polecam sprawdzony przez siebie sposób. Google maps i odkrywanie nowych miejsc o tych najlepszych i tak większość nie powie nic :) Zobaczysz ile frajdy daje własnoręcznie odnalezienie wody gdzie skrywają się piękne rybki. Kleń jest rybą, która występuje w większości naszych rzeczek nawet tych najmniejszych więc szybko znajdziesz rybki. poczekaj tylko na mniejsze poziomy wód w rzekach. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MilanND napisał:

Robak100, polecam sprawdzony przez siebie sposób. Google maps i odkrywanie nowych miejsc o tych najlepszych i tak większość nie powie nic :) Zobaczysz ile frajdy daje własnoręcznie odnalezienie wody gdzie skrywają się piękne rybki. Kleń jest rybą, która występuje w większości naszych rzeczek nawet tych najmniejszych więc szybko znajdziesz rybki. poczekaj tylko na mniejsze poziomy wód w rzekach. Pozdro.

Próbowałem, ale niestety na google maps ciężko coś zobaczyć :/ większość to jakieś małe kanałki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki malutki nawet kanałek, rów melioracyjny itp. uchodzi bezpośrednio do większej rzeki, to już można śmiało szukać w nim wędkarskich wyzwań. Czasami zdarzają się wspaniałe niespodzianki - zwłaszcza, kiedy na Wisłoce płynie mocno podniesiona woda. Ja sam na takim kanale służącym do odprowadzania nadmiaru wody z pól, kilka już lat temu połowiłem rybek, które wielkością nijak nie pasowały do kanaliku (kanalik w najszerszym miejscu można było przeskoczyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w lipcu zamierzam wybrać się na Wisłokę by zapolować na suma i mam takie pytanie do osób które wędkują na tej pięknej rzece czy znacie jakieś ciekawe miejsca na         wąsatego  na odcinku Jasło-Pilzno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpowie ktoś jak z przejrzystością wody w okolicach Jasła lub Krosna? Chciałbym jutro bądź pojutrze pospinningować ale nie wiem czy czasem kawa zamiast wody nie płynie ;) Ewentualnie jeśli nie Wisłoka to gdzie możnaby coś w tych okolicach powędkować, niekoniecznie na rzece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem z Wisloki.

2 dni czesania wody na odcinku gorskim raczej z mizernym rezultatem,bo tylko 3 pstrazki i 2 klenie ok 30 cm.

Woda co prawda jeszcze podniesiona,ale czysta i w miare klarowna.Pogoda bardzo zmienna troche slonca i porywisty wiatr na zmiane,a dzisiaj nawet troche sniegu z deszczem bylo.

Co prawda wyniki kiepskie ,ale przetestowalem zakupione spiochy i cieszylem sie jak Natalka pantoflami,jak w reklamie tego banku: "...sie ma,sie cieszy..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi w tym tygodniu wypad na wisłoke i zero kontaktu z rybą na spinning dużo wędkarzy feeder/grunt i spławik wyciągają ryby głównie klenie przy wysokiej wodzie a pozatym jeden łeb szczupaka odcięty musiało się to odbyć dziś rano bo świeżutkie resztki głowy ps. H.... Ci w d... Bo chyba nie miał wymiaru. Nawet fotki dodaje tylko dla przykrego wrażenia 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.