Jump to content

Kopyta/ rippery


lama1994

Recommended Posts

Witam!

Po pierwsze chciałbym zapytać jaka jest różnica między kopytem a ripperem, czy może nazwy te oznaczają to samo? Po drugie prosiłbym o doradzenie mi jakiś kopyt/ripperów, chodzi mi o konkretną firmę, model, długość i ewentualnie kolor (wiem, że na każdym łowisku sprawdza się inny kolor, dodam że będę łowił głównie na Wisłoku, odcinek miejski). Myślałem nad ripperami firmy Mitchell Pulse Shad, co o nich sądzicie, proszę was o doradzenie mi czegoś.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Te Mitchele też są podobno ok. @rapala na nie łowi z tego co się orientuje i sobie chwali

Chwali sobie,chwali:D.Ja używam tylko największych modeli;).Po "zmiękczeniu ogonka" bardzo dobrze się spisują przy wolnym prowadzeniu na "wleczonego".Moim zdaniem nie ma co kombinować,bezapelacyjnie numer jeden to Kopyto Relax:).Kolory, jak dla mnie to biały,perła,seledyn lub jakaś kombinacja.Na szczupale mój faworyt to typowy flagowiec czyli biało-czerwony;).

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jestem w domu to garczek,gotująca się woda i mniej więcej 1/3 rippera od ogona na kilkanaście sekund do wody.Jak na łowisku to zapalniczka i lekko podgrzewam tylko trzeba uważać aby nie przepalić;).Odczekać chwilkę do "wystygnięcia" z racji tego że silikon robi się klejący albo od razu do zimnej wody.W miejscu podgrzania ,kolor gumy przeważnie zmienia się na ciemniejszy ale to mi (rybkom) nie przeszkadza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy