Skocz do zawartości

O tym jak Nas wędkarzy robią w balona.


w.d.wobler

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze, dokładnie takie taktyki są w modzie w PZW TBG. Wysłannicy z okręgu mają swoją listę osób, których za wszelką cenę nie chcą dopuścić na delegatów. Wiem, że w kilku kołach były spore bitwy o to i w wielu przypadkach reżim wygrał batalię nie dopuszczając do wybrania nowych młodych delegatów. Są jednak dobre przesłanki, bo osoby, które dzieliły się już stanowiskami w okręgu dostały mocnego kopniaka w 4 litery. Coś drgnęło ale czy na tyle aby doszło do poważnych zmian to się dopiero okaże :)  Najważniejsze, że niektórych dotknęła ręka sprawiedliwości i mogą sobie w spokoju łowić ryby przez następne 4 lata nie będąc działaczami O TBG. Bo co to za działacz, który jak sam twierdzi jest z wędką nad wodą  2 razy w roku i ma potem wypaczone przeświadczenie o zasobności w rybę łowisk.  Brawo dla wszystkich kół idących po lepsze jutro. AVE PZW

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz, znam to z własnego doświadczenia. Przed zmianą przepisów byłem delegatem swojego koła. Dałem się poznać jako osoba zadająca niewygodne pytania. W obrębie kół jest szansa na zmianę. U nas od 3 lat jest nowy zarząd złożony z ludzi którym zależy na wodach. Zmiany na lepsze widać na każdym kroku, od rozliczania funduszy, przez współpracę z młodzieżą aż do sprzątania brzegów. W tym roku z własnych środków (mimo że jesteśmy niewielkim kołem i nie mamy dużego budżetu) kupujemy za własne pieniądze narybek szczupaka, którym zarybimy stawy w Strzegocicach (niezarybiane drapieżnikiem od bardzo dawna). Postaram się dać znać odpowiednio wcześniej o tym zarybieniu, na które zapraszam. 

P.S.: jest dokładnie tak jak piszesz, większość włodarzy naszych wód wędkę trzymała ostatnio przy okazji wiosennych porządków - wycierała ją z kurzu. Tylko ktoś kto jest często nad wodą, sam łowi i rozmawia z innymi wędkarzami może mieć pojęcie o realnych problemach.

Edytowane przez Piotr Madura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.