Skocz do zawartości

Szukam łowiska.


zgredzik86

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie.

Gdzie najbliżej Rzeszowa znajdę jakąś wodę na którą można się wybrać się ze znajomym który nie posiada karty wędkarskiej i coś połowić? I żeby dziewczyny mogły się coś poopalać?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Podepnę sie pod temat

Panowie i panie szukam łowiska gdzie mogę sobie spokojnie pojechać na 2-3dni połowić i pobawić się rybą , łowisko z domkiem do wynajęcia jak będzie jakiś pomost to będzie pięknie ,jakieś normalne warunki żeby odpocząć od miasta, możliwość łowienia przez pełne 3 dni w dzień oraz w nocy ,możliwość wynajęcia pontonu i dobrze żeby nie było przeludnienia ,żebym wiedział że odpoczywam :)
W okolicach do 150km od Rzeszowa
Raczej coś dla jednej osoby ,no chyba że druga połówka się zgodzi to we dwie :)
Głownie z nastawieniem na karpia ,preferowana metoda połowu method feeder :)

Czy jesteście mi coś w stanie polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VeJeK jako że nie określiłeś ceny to ze swojej strony zaproponuje: http://domkikrzemienna.pl/

 

Mniejszy domek na półwyspie ;) Urządzony w środku lodówka, gaz, prysznic, mały tarasik. Do wody 20-30m. Brzeg fajny do łowienia.

Z twoich wymagań nie ma chyba możliwości wynajmu pontonu, natomiast jest rowerek wodny. Ryba jest, fajna i przede wszystkim cisza i spokój ;)

Tylko cena jak dla jednej osoby wydaje mi się dość wygórowana bo 250zł za domek - natomiast dla 3-4 osób wychodzi przyzwoicie. Ja dwa lata temu byłem tam z żoną i fajnie odpoczęliśmy ;)

Tam chłopaki nawet któryś ze zlotów PSW robili, musisz poszukać tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w krzemiennej i ten zbiornik obok Sanu jest mega, co prawda byłem tam tylko na sylwestra :) Lecz cena jednak jest no dysyc duża, na 3 dni 750zl to ogromne koszty na 1 osobę, może ktoś coś innego nieco tańszego? Dziękuję

 Ci za pomoc??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zolwik_007 możesz dac jakieś namiary jak dojechać nad to łowisko?

Panowie Nie wiedziałem gdzie się podpiąć, więc napiszę tutaj , jakieś łowisko na jutro żeby polować na spina okonia, ewentualnie szczupły, lub może jakimś cudem by się udało gdzieś wyskoczyć na muszkę ? Możecie coś doradzić ,będę wdzięczny ;) Jak będzie to gdzieś w okolicach  Rzeszowa będzie idealnie aczkolwiek mogę zrobić wiekszą "wycieczkę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.