Jump to content

Zawody Kleniowy Puchar Raby 2016


Recommended Posts

Witam, po raz kolejny zapraszam na zawody klubu spiningowego Zębaty Bochnia, tym razem będzie to Kleniowy Puchar Raby 2016. 

Na poprzednich zawodach odwiedziło nas paru kolegów z Rzeszowa, było nam bardzo miło z tego powodu, bo fajnie jest poznać nowych pozytywnych ludzi, tak że zapraszam też innych miłośników kleni i nie tylko do wspólnej zabawy i spędzenia miło wolnego czasu.

Od siebie mogę napisać że na odcinku na którym będziemy łowić nie brakuje kleni i jeśli tylko pogoda dopisze i rybki będą chciały współpracować to naprawdę można połowić.

Link do naszej strony i regulaminu zawodów  http://www.zebaty.fora.pl/zawody-i-spotkania,13/kleniowy-puchar-raby-2016,263.html                

Pozdrawiam. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki Łukasz za zamieszczenie informacji tutaj u kolegów z podkarpacia! :) 
Witam serdecznie wszystkich, mam na imię Marek. Moja rola w wspomnianych zawodach jest jedna, przygotować zawody dla Was, tak aby wszystko wypadło jak najlepiej. Jest to dopiero II odsłona tych zawodów, pierwsze odbywały się w ekstremalnych warunkach - pamiętacie temperatury w zeszłym roku? Chyba każdy pamięta :) no właśnie, i w takich temperaturach przyszło walczyć zawodnikom - niestety nie mamy wpływu na pogodę, czy będzie upał, czy chmury - najważniejsze by po raz kolejny nie było oberwania chmury tuż przed terminem zawodów.

Na tą chwilę ustalony został nowy termin zawodów, tak aby nie kolidowł on z Waszą legendarną imprezą, na której byliśmy 2-3 lata temu :) 

Nowy termin: 11 czerwca! 
Godzina: 13:30 
Miejsce: Majkowice k.Bochni ; rz. Raba.
 
Zapisy przyjmowane są do dnia: 10 czerwca (numery telefonów widnieją na plakacie).

Z naszej strony możemy zagwarantować z pewnością jedno! Miłą i koleżeńską atmosferę, posiłek, afterparty ;). ZAPRASZAMY ! 
 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W dniu 11 czerwca, zostały rozegrane II towarzyskie zawody spinningowe organizowane przez Klub Spinningowy Zębaty Bochnia pt. „Kleniowy Puchar Raby”. Zbiórka uczestników w miejscowości Majkowice, została wyznaczona na godzinę 13:30. Pogoda była sprzyjająca, lekkie zachmurzenie oraz przyjemna temperatura powietrza.
 Na miejscu zbiórki stawiło się 23 zawodników reprezentujących min. Klub Spinningowy Zębaty Bochnia, Klub Spinningowy Rapa Bolesław, koło Tarnów Azoty, podkarpacki WKS Rzeszów oraz koło z Połańca, którzy po krótkiej odprawie i przypomnieniu regulaminu przystąpili do rywalizacji.  Zawody te były rozgrywane w klasyfikacji indywidualnej, na żywej rybie, obowiązek posiadania aparatu, którym trzeba było uwiecznić złowioną rybę przy miarce bez niepotrzebnego noszenia jej w siatce i tym samym męczenia ryby. 
            Kilka godzin później, na zmęczonych uczestników czekał ciepły posiłek oraz napoje chłodzące. W czasie gdy zawodnicy wymieniali się uwagami, relacjonowali swoje zmagania nad wodą, komisja sędziowska zabrała się do pracy. 
Łącznie podczas zawodów złowiono 10 punktowanych kleni, które przekroczyły wymiar minimalny (30cm). Z relacji samych zawodników dowiedzieliśmy się, że widzieli oni lub też mieli okazję holować piękne okazy kleni, jednak tym razem ryby były górą. 
           Najlepszym zawodnikiem okazał się kolega z Klubu Spinningowego Zębaty Bochnia – Marek Tabor, który złowił 4 klenie o wymiarach 38cm; 31,5cm; 33cm; 30,5cm , na drugim miejscu uplasował się kolega Marek Rzenno, również z bocheńskiego klubu łowiąc klenia o długości 38cm. Miejsce trzecie zajął zawodnik reprezentujący Klub Rapa Bolesław – Paweł Rokocz, zgłaszając komisji zdjęcie klenia o długości 35cm. Zwycięzca otrzymał pamiątkowy puchar ufundowany przez Klub Spinningowy Zębaty Bochnia, dyplom oraz nagrodę główną, pozostali zawodnicy z podium otrzymali dyplomy oraz nagrody – fundatorami byli Krzysztof Migdał ze sklepu rowerowo-wędkarskiego w Bochni, Marek Tabor, Bogdan Siewiera, Konrad Wasieczko, właściciela portalu www.naklenie.pl oraz Marek Rzenno. Pozostali sklasyfikowani zawodnicy otrzymali upominki. 
           Uczestnikom tegorocznej edycji Kleniowego Pucharu Raby serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy cichą nadzieje, że spotkamy się za rok w jeszcze szerszym gronie.

Więcej zdjęć na: www.facebook.com/zebatybochnia
 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy