Skocz do zawartości

San w okolicach Dynowa?- opłaty


kris2682

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszą opcją będzie opłata Przemyśla (członkowskie+górskie).zyskujesz porozumienie z Krosnem (gratis;)).Zrobić dopłatę Rzeszów nizinne a nad górskimi to bym się mocno zastanowił;),po prostu u nas z górskimi cieeeniutko:(.Robisz dopłatę 30zł na Tarnobrzeg i masz tam wszystkie płynące (oprócz zbiorników).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą opcją będzie opłata Przemyśla (członkowskie+górskie).zyskujesz porozumienie z Krosnem (gratis;)).Zrobić dopłatę Rzeszów nizinne a nad górskimi to bym się mocno zastanowił;),po prostu u nas z górskimi cieeeniutko:(.Robisz dopłatę 30zł na Tarnobrzeg i masz tam wszystkie płynące (oprócz zbiorników).

Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Czyli radzisz nie placic czlonkowskiego na Rzeszow, tylko oplacic czlonkowskie + gorskie na Przemysl, a potem tylko nizinne na Rzeszow? Dobrze zrozumialem?

A moze jeszcze powiecie jak to jest z Wislokiem? Czy jest to w Calosci woda nizinna?

Mieszkam tu od 2 miesiecy i pojecia nie mam. Wczesniej mieszkalem kilka lat za granica i tam to wyglada zupelnie inaczej.

Dajcie dobra rade jak by to " rozegrac najlepiej, zeby jak najmniejszym kosztem powedkowac na Wisloku w okolicach Rzeszowa bo blisko, a na dluzsze wedkowanie polatac z muchowka na Sanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam tu od 2 miesiecy i pojecia nie mam. Wczesniej mieszkalem kilka lat za granica i tam to wyglada zupelnie inaczej.

Witamy w wędkarskim eldorado:D.Będziesz się musiał przyzwyczaić do biurokracji.Kraj kwadratowych jaj:D.Przywykniesz.

Nie wiem czy dobrze zrozumialem. Czyli radzisz nie placic czlonkowskiego na Rzeszow, tylko oplacic czlonkowskie + gorskie na Przemysl, a potem tylko nizinne na Rzeszow? Dobrze zrozumialem?

Dikładnie;).Zobacz na wykaz wód Rzeszów,plik PDF

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/45/wiadomosci/40692/pliki/zezwolenie_warunki.pdf

I przekalkuluj co Ci sie bardziej opłaci;).A jak nie to zapłać członkostwo w Krośnie (porozumienie z Przemyślem) + częściowe z Rzeszowem

/64/porozumienie_z_okregiem_pzw_w_krosnie'>http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/26152/64/porozumienie_z_okregiem_pzw_w_krosnie

Jeżeli chcesz wędkować na nizinnych w Rzeszowie to zrobisz dopłatę 132 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nie chcąc zaśmiecać forum zadam tutaj pytanie, może się autor nie obrazi.:P

Poszukuję domku lub kwatery na letni wędkarski wypad nad San w okolicach od Dynowa w stronę Przemyśla. (wody przemyskie) Szukałem na zumi i goglach, słabo. Może ktoś z was mi pomoże? Blisko wody, żebym na bolonkę i federa coś połowił.

PS.

kris, jeśli chcesz wędkować często na Sanie, to opłać, tak jak radzą koledzy, Krosno, będziesz też miał Wisłok od Strzyżowa do źródeł + porozumienie z Przemyślem i ewentualnie opłać też nizinne w Rzeszowie. Natomiast na jeden wypad, czy dwa to 3dniową, lub tygodniową opłatę rób i wystarczy. Ja nie kombinuję z opłatami, bo szkoda mi stracić udział w zawodach w swoim kole. A nad San się wybiorę, raz, czy dwa i sobie 3-dniową (Przemyśl)opłatę zrobię i wystarczy.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie jakbym chcial powedkowac na Sanie w okolicach Dynowa jakie zezwolenie musze mic? Chce wykupic wody nizinne i gorskie w Reszowie ale to chyba nie wystarchy.

Doradzicie cos? Gdzie mozna nabyc zezwolenie na te wody?

1.To możesz w sklepie ,wędkarski Nozdrzu.

2.To u Pana Bronka ma ,opłaty na nizinę i górskie + dostajesz ,książeczkę wpisowa

Nizinę ,45 a Górskie to nie wiem:( Ale ,jak by to chciał ,to mogę się dowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podepnę się pod temat :-) Mam nadzieję że post nie pójdzie w kosz.

Do rzeczy : złapałem ostatnio trochę wolnego więc ciągnie mnie po latach nad wodę, ale opłaconych składek brak. :D

Mieszkam w Rzeszowie i głównie wędkuję w Wisłoku na miejskim odcinku, ale posiadłem cztery kółka i z miłą chęcią pospiningowałbym bardziej "na południe". Dotychczas opłacałem składki w Rzeszowie.

Tu mnie zastanowiła kwestia składek w Krośnie.. jeśli zapłacę u nich nizinne to na zasadzie wzajemności będę miał również całe nizinne rzeszowskie, ale zgodnie z mapką na porozumienia.info będę miał również w ramach tej składki nizinnej dostęp do PZW Przemyśl. Jak to jest?

Jestem studentem poniżej 24 roku zycia, muszę opłacić wpisowe bo miałem 2 lata przerwy w płaceniu składek.

:confused:

Ile wyniesie mnie kupno znaczków w Krośnie?

Jakimi wodami nizinnymi dysponuje PZW Przemyśl? (nigdzie nie mogę znaleźć tej listy)

Czy mogę w takiej sytuacji dokupić znaczek na zbiorniki (Czarna Sędziszowska wchodzi w grę) w PZW Rzeszów? Jeśli tak to za ile?

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nie chcąc zaśmiecać forum zadam tutaj pytanie, może się autor nie obrazi.:P

Poszukuję domku lub kwatery na letni wędkarski wypad nad San w okolicach od Dynowa w stronę Przemyśla. (wody przemyskie) Szukałem na zumi i goglach, słabo. Może ktoś z was mi pomoże? Blisko wody, żebym na bolonkę i federa coś połowił.

.

Dobrze by było stworzyć jakąś listę - wykaz sprawdzonych noclegowni w pobliżu wody. A może już coś takiego jest tylko nie mogę się doszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.