Jump to content

Poczatki w PZW


Recommended Posts

Witam po dłuższej przerwie.

Mam pytanie czy ktoś od początku do końca mógłby mi powiedzieć jak jest z tymi opłatami i ile dokładnie to wszystko wychodzi, bo albo ja jestem tępy albo na stronie naszego kochanego PZW nie można się doszukać niczego, albo zależy to jeszcze od czegoś innego.

Mam 17 lat w tym roku w kwietniu kończę 18lat. Mam zamiar zacząć "przygodę" z PZW.

Z tabeli którą podał ZDZISŁAW CZEKAŁA w watku opłaty na 2011r. wynika że aktualnie ze składek mam do zapłacenia:

Składka członkowska ulgowa 50% - 31zł

Wszystkie wody okręgu - 86zł

NO i tu się wszystko zgadza, ale co z dokumentami ?? ile kosztują poszczególnie i ile łącznie wyjdzie mnie wyrobienie potrzebnych dokumentów plus wyżej wymienione składki. Czy może to zależy od sklepu w którym będę robił kartę czy jak???

Gdzieś na forum już był podobny wątek ale o ile dobrze pamiętam wielkie nic z niego wynikało.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koszty karty wędkarskiej, wpisowe, opłaty za wędkowanie to pikuś w porównaniu z tym co Cię później czeka! Potem się dopiero zacznie :) Te wędki, kołowrotki, przynęty, zanęty, torby, ubrania itd itd ... studnia bez dna. Ciągle powtarzające się pytanie od "drugiej połowy" - przecież masz już wędkę i kołowrotek albo lepsze: ten kołowrotek jest tak błyszczący, że wygląda na nowy ?. Należy przygotować sobie kilka gotowych odpowiedzi, he he :D

Za resztę zapłacisz kartą ma......d :D

A jak będziesz dokupował sprzęt to od razu "za pierwszym razem". W tamtym roku chciałem kupić gruntówkę tak do 2 stówek. No i gość w sklepie polecił mi taką za 8 stówek. Ja mu odpowiedziałem, że cena mnie trochę przeraża, a obok stał pewien starszy Pan oglądający wędki i mówi mi tak:niech się Pan tak ceną nie przeraża, niech Pan przyjdzie za tydzień obejrzeć tego kijka, potem niech Pan przyjdzie za dwa tygodnie i tak za którymś razem dojdzie Pan do wniosku że te 8 stówek to wcale nie jest dużo - dobrze, że nie przyszedłem ;)

Edited by bronzo77
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy