Jump to content

Chorwacja... z wędką oczywiście


manek_rz

Recommended Posts

Witam Kolegów,

Jako że nie znalazłem odpowiedniego tematu, pozwoliłem sobie założyć nowy. Może jego lektura pozwoli pogłębić, albo zdobyć wiedzę w tym zakresie. 

A więc do rzeczy.

W tym roku postanowiłem wrócić do źródeł :D (cokolwiek by to nie znaczyło)... Wybieram się do Chorwacji pod namiot. Mam zamiar trochę pozwiedzać, ale oczywiście biorę ze sobą kijaszka i inne niezbędne elementy. Moim celem jest bardziej południowa część tego kraju. Tak mniej więcej od Zadaru w dół, do okolic Dubrownika. Sam Dubrownik to pewnie bardziej turystycznie niż pobytowo, bo o ile się orientowałem to ceny zwalają z nóg. Odpadają miejsca typu Makarska. Nadmiar ludzi mam codziennie, więc spęd stonki a-la "polskie morze" mnie nie rajcuje.

Specjalnie nie zawęziłem okolicy, bo chciałbym usłyszeć Wasze opinie i doświadczenia z różnych miejsc.

Może znajdzie się ktoś, kto całkiem niedawno był na ciekawym, tanim, czystym, "przyjaznym" campingu. Plusem oczywiście będzie położenie nad morzem, bądź przynajmniej  w niewielkiej odległości od niego. A jeśli znajdą się tam też fajne miejscówki do wędkowania - będę mega zadowolony.

Dodatkowo - może wie ktoś jak załatwić formalności wędkarskie i gdzie to zorganizować (jasna sprawa, że można doczytać w necie, ale mi chodzi o stronę praktyczną - tzw. doświadczenie na własnej du.ie wędkarza-turysty).

Z resztą wszelkie pożyteczne informacje są na wagę złota.

 

pozdrawiam

manek_rz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy