Jump to content

Ważna legitymacja studencka nad wodą.


Feo

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam pytanie do osób zorientowanych w tematach związanych z kontrolami  nad wodą.

Jako, że jestem studentem poniżej 24 roku życia, przysługuje mi ulga odnośnie składki. W przepisach istnieje zapis, że ulga obejmuje cały rok kalendarzowy w którym kończy się dany wiek. Czyli  jeżeli kończę 24 lata we wrześniu to mogę łowić spokojnie cały rok na ulgach? To wydaje mi się jasne. Ale jak wygląda sprawa z ważnością dokumentu uprawniającego do ulgi? Musi być ważna w danym roku w momencie opłacania składek? Przykładowo, jeżeli ważność legitymacji studenckiej kończy mi się 31 marca (jestem w dalszym ciągu studentem, tylko nie  miałem możliwości podbić legitymacji) i mam już opłacone składki to w momencie kontroli po 31 marca jest wszystko ok (wystarczy, że okażę legitymacja studencką która była ważna w tym roku) czy w momencie połowu muszę mieć ważną legitymację?

Z góry dziękują za udzielone informacje.

Link to comment
Share on other sites

Ja również miałem tak samo jak kolega @mike;) na ważność legitymacji patrzył jedynie skarbnik koła, a podczas kontroli sprawdzali tylko czy zgadzają się opłacone hajsy. Kumpel z którym łowię, również student, miał tak samo jak ja.

Link to comment
Share on other sites

Zniżka obejmuje cały rok, strażnik nie sprawdza legitymacji to leży w gesti skarbnika który przyjmuje opłatę i weryfikuje dokument na podstawie którego przyznaje lub nie znizkę zgodnie z regulaminem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy