Skocz do zawartości

Pudełko czy kamizelka??


Dominik18king

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie mam takie pytanie. Ostatnio zakupiłem trochę woblerków i trochę ich już mam i w związku z zakupem nowych powstał problem. Jak je nosić ? Czy w kamizelce czy w osobnym pudełku ( skrzyneczka ) . Mam kamizelkę ale jakoś mało kieszeni. Pudełko też mi się nie chce tarabanić. Jak to wygląda u was ? Jeśli kamizelka to podajcie jakieś linki do „ waszym zdaniem „ dobrych modeli. To samo do pudełek. Jak wy sądzicie kamizelka czy pudełko? Czy może jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie będziesz łowił. Jeżeli będzie to trudny, stromy teren to gdzie położysz tą skrzyneczkę? Kamizelka będzie zdecydowanie praktyczniejsza jeżeli zamierzasz łowić z brzegu. Bez kamizelki na rybach czuje się jak bez ręki. Co do modelu kamizelki to znajdź taką, która będzie Ci się podobała i będziesz się dobrze prezentował. Teraz wszystkie mają wiele kieszeni i są praktyczne. Płacenie kilkuset złoty za kawałek szmatki to przegięcie bagiety i zbędny wydatek. Potem znajdź takie pudełka, które zmieszczą się do kieszeni i po frytkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pudełko czy też skrzyneczka to tylko na łódkę. Jakoś nie wyobrażam sobie bym musiał nosić jakieś skrzynki spinningując;), a co gdybyś chciał pobrodzić w woderach i wyjść z wody kilkadziesiąt metrów dalej?

Uważam że kamizelka dla spinningisty to takie "stanowisko pracy". Muszę tam poupychać wszystkie potrzebne rzeczy na co najmniej kilka godzin łowienia, wiedząc jednocześnie gdzie co mam. Kupuj kamizelkę. Po jakimś czasie ręce automatycznie trafią do odpowiedniej kieszeni- tu odczepiacz, tam pudełka, tutaj miarka ( do mierzenia:D) Wszystko będziesz miał pod ręką i poukładane.

Ja sobie na kamizelkę nie żałowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelka obowiązkowo, ja jeszcze używam gustownej torebki :D do której zmieszczą się dwa pudełka z woblerami, zapasowa szpula, scyzoryk i ćwiarteczka :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej kamizelce mam 21 kieszeni a i tak mało. W każdej kieszeni "mieszka" coś potrzebnego i nigdy to "coś" nie zmienia swojego miejsca. Nawet o godzinie 1.00 i w stanie głębokiego... zmęczenia wiem co gdzie jest. Kamizelka jest pojemna, ale i tak zawsze zabieram torbe, bo to człowiek nigdy nie wie co go czeka za zakrętem i z którego pudełka trzeba będzie skorzystać. Torba jest duża, więc dodatkowe 3 duże pudła + 2 małe tam sie zmieści, ale i tak przeważnie nawet jej nie otwieram, bo wszystkie killery mam w kamizelce. Ale kto bogatemu zabroni dzwigać na garbie dodatkowo kilka kilo nadbagażu?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedanie taką http://allegro.pl/kamizelka-muchowa-xl-graff-i1467890786.html

Rozmiar XXL ale według mnie to M albo L.Nówka z metkami kolor zielony.O ile jesteś zainteresowany to musisz się zdecydować szybko bo w ciągu kilku dni będę ją odsyłał:).Cena 130zł.

Ta kamizelka jest bardzo krótka, typowa kamizelka dla muszkarzy lub spinningistów brodzących w wodzie. Posiadam taką, jest bardzo fajna i nie droga.

Edytowane przez Oktawian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedanie taką http://allegro.pl/kamizelka-muchowa-xl-graff-i1467890786.html

Rozmiar XXL ale według mnie to M albo L.Nówka z metkami kolor zielony.O ile jesteś zainteresowany to musisz się zdecydować szybko bo w ciągu kilku dni będę ją odsyłał:).Cena 130zł.

Brał bym ale panowie ja mam rozmiar M . zawsze takie koszulki czy bluzy biorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne fajne a jaka cena??A coś takiego. Ktoś z was używa może

http://allegro.pl/super-pas-spinningowy-cormoran-i1464491087.html

?Może nie profesjonalne i nie za 300 zł ale ciekawe.

Ten pas który ja kupiłem z transportem wyniesie mnie koło 160-170 zł. W porównaniu do innych markowych produktów choć by do takich jak pokazał Oktawian kilka postów wyżej to atrakcyjna cena. Jak już dotrze do mnie to wstawię na forum fotki.

Pasa Cormorana nie miałem, ale miałem bardzo podobny pas Salix-Alba i jak dla mnie był bardzo niepraktyczny z powodu swojej małej pojemności.

Edytowane przez iksmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pas który ja kupiłem z transportem wyniesie mnie koło 160-170 zł. W porównaniu do innych markowych produktów choć by do takich jak pokazał Oktawian kilka postów wyżej to atrakcyjna cena. Jak już dotrze do mnie to wstawię na forum fotki.

Pasa Cormorana nie miałem, ale miałem bardzo podobny pas Salix-Alba i jak dla mnie był bardzo niepraktyczny z powodu swojej małej pojemności.

A masz ten pas dalej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapala, coś chyba przez zimę utyłeś na mnie jest dobra

Coś tam trochę poszło w boczki:D.To i tak nie zmienia faktu że Graff ma dość mocno zaniżoną rozmiarówkę.Kiedyś kupiłem u nich czapkę 58 a okazało się że jest naprawdę 56 tak że i ona zmieniła właściciela.Tak jak pisałem ta kamizelka to normalny rozmiar M no chyba że pomylili naszywki rozmiaru?Ale nie ma problemu bo im odeślę,tylko 9 zety w plecy:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.