Jump to content

Klej do butów gumowych


krs

Recommended Posts

Szukam kleju lub sposobu na zaklejenie butów gumowych, są to buty w połowie gumowe jak zwykłe gumiaki a góra jak zwykły sznurowany but, szkoda mi wyrzucać bo są wygodne i ciepłe, próbowałem zakleić klejem do pontonów z pvc, trzymało nieźle dwa dni i tyle, dziura dalej jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja używam coś takiego. Szukaj w sklepach rowerowych i motocyklowych. Używany jest do łatania dętek. 

Taki zestaw jak na foto mam zawsze w kamizelce. Nie raz ratował mi tyłek nad wodą. Polecam wszystkim do klejenia woderów, po kilku minutach możemy łowić dalej.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edited by Leszek
Link to comment
Share on other sites

W zależności od umiejscowienia dziury, dobrym sposobem może też być zaklejenie klejem na gorąco, a następnie wulkanizacja zestawem do łatania dętek, takim jaki pokazał kolega Leszek. Najlepiej będzie to zrobić z dwóch stron buta. 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za porady, dostałem od znajomego jakiś dziwny klej, zakleiłem i zadowolony ze wszystko jest ok a tu dalej du..a dziura się rozeszła,  zamówiłem sobie specyfik Stormsure zaproponowany przez kol. @wujekpasiak

Dzisiaj przyszedł i będę kleił nim buciki, napiszę jak efekty , klej był tani z przesyłką jakieś 12zł za najmniejszą tubkę, więcej nie potrzeba.

 

Link to comment
Share on other sites

But zaklejony klejem Stormsure i wygląda to solidnie, jutro potestuję w terenie, sama dziura wyglądała raczej beznadziejnie jest w miejscu które non stop "pracuje" przez co byle klej tego nie złapie ale zobaczymy co jest wart.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Słyszałem o tym specyfiku nawet na forum jest o tym wątek, zakleiłem klejem Stormsure i trzyma na razie bardzo dobrze,  utworzyła się mocna elastyczna warstwa, kilka godzin marszu   i zero problemów, nic nie pęka ale to dopiero jeden dzień użytkowania kapcia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy