Skocz do zawartości

Sprzęt TV


kafel

Rekomendowane odpowiedzi

Tego modelu nie znam, na papierze wygląda obiecująco możliwe że to dobry sprzęt. Jakiś czas temu  skusiłem się na coś podobnego, polskiej firmy i więcej czegoś takiego nie kupię, ciągle zwiechy przy starcie, ze dwa razy w serwisie, problemy notoryczne z pilotem istny dramat,  dałem za to z 3 stówki, miałem wcześniej wd tv, które o niebo lepiej się spisywało ale to był produkt znanej firmy WD na naprawdę niezłych podzespołach jak na tamte czasy tyle ze kosztowało trochę. Teraz mam smart tv w telewizorze i odtwarzaczu blue ray i zero problemów. 

Jak chcesz solidne smart tv to może Google Chromecasta, warto się nad tym zastanowić, pytanie do czego będziesz tego używał:

https://www.emag.pl/google-chromecast-2-0-hdmi-czarny-117114/pd/DK7WSYBBM/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=&utm_campaign=whoop_all_device_desktop&cmpid=69414&gclid=CjwKCAiA7JfSBRBrEiwA1DWSG6m779A4JabXJrtpXfdDtn--AlsQEOsVOfi6c-xEY0T4prWy93IsjBoCMAwQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć przeglądarkę wyświetlaną w TV, a obsługiwaną za pomocą właśnie małej klawiatury z pozycji leżącej:) Proponowane urządzonko wydaje się rozbudowanym smartem.

SmartTV miałem w tv ale coś rok temu porobili że przestało to działać. Aktualizacja oprogramowania nie pomagała. Chyba wprowadzono inny standard. Obczaję tego chromcasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałem ten sam dylemat przed kupnem.Przeczytałem dziesiątki stron na ten temat i decyzja padła na Sony 55 cali ...ostatni full HD jaki wypuścili,ale o najwyższych parametrach.To była bardzo dobra decyzja.Oglądam telewizję z 2 do 3 metrów jest super obraz.Ważna jest po zakupie TV kalibracja obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Robert, odległość i ilość, cali, mam 50" panasonica 4K, oglądam go z 5m, porównując obraz w 4K i FullHD nie ma aż takich wielkich różnic, co innego granie na konsoli w 4K siedząc przed telewizorem to wtedy tą jakość widać ;) Kolejny mój TV będzie też 4K ale na pewno minimum 60" - 65".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.