Jump to content

Nowe forum


krs

Recommended Posts

Utworzyłem to forum aby można było zamieszczać tu informację w postaci oddzielnych wątków a nie jak poprzednio dopisywać do jednego (gdzie biorą) , ułatwi to komentowanie konkretnego wpisu oraz wyszukiwanie. Mam nadzieje że pomysł się spodoba ;)

Admin

Link to comment
Share on other sites

Znaczy się, że każde łowisko będzie miało oddzielny wątek np: Ożanna 2009, San 2009 i tak dalej? Jeśli tak to pomysł jest dobry. Zdecydowanie ułatwi znalezienie informacji o konkretnej wodzie. Teraz może tego nie będzie widać ale za kilka lat jak zasobów na forum będzie dużo więcej to zdecydowanie już tak. Rozumiem, że wszelkie zapytania o jakąś wodę należy zamieszczać w dziale "Ogólne" a tu się dzielimy tylko informacjami o połowach?

Link to comment
Share on other sites

Znaczy się, że każde łowisko będzie miało oddzielny wątek np: Ożanna 2009, San 2009 i tak dalej? Jeśli tak to pomysł jest dobry. Zdecydowanie ułatwi znalezienie informacji o konkretnej wodzie.

Nawet o tym nie pomyślałem ale to dobry pomysł aby podzielić forum na wątki dot. konkretnego łowiska .

Link to comment
Share on other sites

Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Jeśli każdy miałby utworzyć własny wątek z każdej wyprawy, z której chce się czymś pochwalić czy podzielić jakimiś spostrzeżeniami, to wątków byłyby dziesiątki jak nie setki. Odpowiedzi w nich byłoby raptem po kilka. Chaos niewyobrażalny. A tak to osoba interesująca się danym łowiskiem klika w interesujący go wątek i ma wszystko na tacy. Myślę, że po weekendzie kilka wątków będzie otwartych:)

Link to comment
Share on other sites

Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Jeśli każdy miałby utworzyć własny wątek z każdej wyprawy, z której chce się czymś pochwalić czy podzielić jakimiś spostrzeżeniami, to wątków byłyby dziesiątki jak nie setki.

Z tym haosem to nie do końca się zgodzę , ale zróbmy tak jak pisałeś , jeden wątek na jedno łowisko - to dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy