Jump to content

Ogłoszenia ; Komunikaty


wifer

Recommended Posts

KOMUNIKAT

Okręg Mazowiecki w Warszawie

Zaprasza do udziału w kursie instruktorów dyscypliny rzutowej, który odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia 2011 r. w Warszawie.

Kurs organizowany jest na zasadzie pełnej odpłatności przez uczestniczące Okręgi. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 10 marca 2011 r.

Szczegółowych informacji udziela Prezes Koła PZW w Leżajsku Kol. Grzegorz Gorzkiewicz tel. 605785259

Link to comment
Share on other sites

ZAPROSZENIE NA PASSATA

W ramach promocji wędkarstwa morskiego Koło PZW w Leżajsku otrzymało zaproszenie do udziału w wyprawie morskiej na jachcie PASSAT 7. Jednostka jest przystosowana do całorocznych morskich połowów wędkarskich dorsza.

W cenie rejsu fundowana jest gorąca zupa, kawa, herbata, zimne przekąski, sałatki rybne, ryba wędzona i smażona.

Koło otrzymało jedno darmowe zaproszenie. Osoba chętna do odebrania tego zaproszenia i udziału w rejsie proszona jest do zgłoszenia się do Prezesa Koła PZW w Leżajsku Kol. Grzegorza Gorzkiewicz tel. 605785259

Cennik oraz inne informacje dla dodatkowych osób można zobaczyć na stronie www.passat7.com.pl

Zapraszam do skorzystania z promocyjnego zaproszenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

W Leżajsku zebranie wyborcze odbędzie się 12.02.2012 godzina 9.30 -10 w świetlicy w Technikum. Po wyborze prezesa odbędzie się zebranie sprawozdawcze za 2011r.

Zarząd zaproponuje kandydaturę kol. Andrzeja Dąbrowskiego, wieloletniego członka zarządu, do chwili obecnej pełniącego funkcję zastępcy prezesa, wcześniej gospodarza koła. O innych kandydaturach nic mi nie wiadomo.

Nowy prezes będzie pełnił swoją funkcję do przyszłorocznego zebrania, kiedy to będą wybierane nowe władze Koła a później również i Okręgu.

Oprócz nowego prezesa musimy też wybrać nowego kandydata na rzecznika dyscyplinarnego. Funkcja nie mniej poważna niestety na razie nie znam żadnej kandydatury.

Edited by wifer
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja już jestem po lekturze i jako nowy członek muszę przyznać że coś się dzieje w kole :rolleyes:.

Widzę że są zgłaszane wnioski mające na celu ochronę ryb w naszych zbiornikach, jest dobrze rozwinięta działalność sportowa i nie zapomina się o młodych wędkarzach.

Ciekawy jest wniosek o refundacji kosztów dla nowo wstępujących członków PZW, myślę że warto by było nad nim popracować i przegłosować na następnym zgromadzeniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

"Fair play (z ang. czysta gra) – norma wartości w sporcie. Jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku, gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę. Postawa ta ce****e się przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych. Sportowca przestrzegającego zasad fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki."

Tyle definicji z Wikipedii

Od jakiegoś czasu w naszym Kole funkcjonuje uchwała o przyznaniu dorocznej nagrody Fair Play dla wędkarza z naszego Koła, który w danym roku postąpił szczególnie etycznie. Jak do tej pory do zarządu nie wpłynął ani jeden wniosek o przyznanie takiej nagrody. Podejrzewam że większość naszych wędkarzy nawet nie wie że coś takiego istnieje a chyba warto z tej instytucji skorzystać.

Poddając pod głosowanie treść tej uchwały, miałem w podtekście na myśli zachęcenie wędkarzy do wypuszczania dużych ryb. Wiem że są wśród nas tacy dla których nie mięso jest najważniejsze i gdyby ryby potrafiły pisać to pewnie już kilka wniosków by do zarządu trafiło.

Zastanówmy się tutaj za jaką postawę można by wędkarza uhonorować taką nagrodą.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy