Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Na pogodynce są troszkę częściej wykonywane pomiary. Sprawdź link : Pogodynka.pl - serwis pogodowy

Wystarczy najechać na interesującą Nas "kropkę" i sprawdzić stan, jak w nią dodatkowo klikniemy pokaże się szczegółowa dobowa zmiana.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj rowerem sprawdzić czy moje miejscówki nie spłynęły ze śniegiem. Wziąłem nowy nabytek zobaczyć jak się nim rzuca. Oddałem dosłownie 4 rzuty małym paprochem. W drugim zaliczyłem puknięcie natomiast w kolejnym ''przyciąłem'' brzanę za płetwę grzbietową. Uwolniłem ją szybko w wodzie i rośnij do wakacji. Woda wysoka i kawa z mlekiem, ale opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał pod bokiem WISŁĘ :rolleyes:, to nawet by mi nie zaświtało w głowie szukać WISŁOKA albo WISŁOKI:confused: tyle co Ta rzeka ma możliwości , tego obie ww. naraz Ci nie zapewni:D.

Albo nie doceniam Wisły albo po prostu lubię mniejsze rzeki... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś koło tartaku w Besku, woda lekko podniesiona i pośniegowa:)

Zresztą w Bieszczadach jeszcze trochę śniegu zalega, więc zanim to stopnieje i spłynie 2 tygodnie minimum można spodziewać się takiej wody w większości Rzek, tak przynajmniej mi się wydaje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Beskidzie Niskim jest mnóstwo śniegu w ocienionych miejscach, potoki niosą brudną wodę, ale już naprawdę resztki tego zostały. Myślę że w święta woda będzie idealna na spining, o ile znowu nie będzie padać.

:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele tj. 25.03 byłem rekreacyjnie powyżej zalewu w Rudawce Rymanowskiej. Wod była podniesiona i lekko trącona - pośniegowa, dodam tylko że śniegu zero. Zalew nazbierał wody i to bardzo brudnej ale nie brakowało amatorów, kilku panów próbowało swoich sił na Czernisławce.

Minęło kilka dni i woda wciąż opada także myślę, że to już końcówki pośniegowej wody. Myślę że Wisłok powyżej zapory jest już czyściutki a poniżej niedługo będzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odcinku miejskim w niedziele z rana nic, wieczorkiem szczupaczek, przedwczoraj 2 szczupaczki dziś szczupaczek i poteżny kleks, przed napływem poczułem delikatne przytrzymanie uznałem że zaczepilem o podwodną roślinność sciagałem powoli a tu nagle odjazd.Chwile wcweśniej podkręciłem hamulec :mad: kijek pod rekojeść i tylko widziałem jak ogromne cielsko sie przewaliło chlapmął 2 razy i odpłynąl.Naprawdę był wielki jestem na siebie zły że nie zaciąłem wcześniej od teraz tne wszytsko, pocieszające jest to że już gryzą, a jazie regularnie się spławiają.Widać poprawę w kolorze wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.