Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Z zeszłego tygodnia. Wziął w głębokiej rynnie na głęboko chodzącego tonącego wobka. Ryba miała 51cm i była strasznie grubiutka:) Oj dawno już złowienie ryby nie dało mi tyle frajdy. Hol trwał dość krótko, ale widok wynurzającego się z głębiny prosiaczka wynagrodził wszystko. Cieszy fakt, że wycieczka kilkanaście kilometrów poniżej Rzeszowa od razu przyniosła efekty. Na okrasę jeszcze jazio.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele wybrałem się na san w okolicy bachowa na kleniki.. trafił sie kilka sztuk nawet jedna w okolicy 40 cm, ale na mojego 2,5 cm woblera nadział się boleń 60 cm.. przepiękna sztuka oczywiście po zdjęciu ryba wróciła spokojnie do wody...

Ryba piękna, ale nie publikujemy zdjęć ryb złowionych w okresie ochronnym. Jeżeli byłeś na Sanie, to opisuj swoje spostrzeżenia w wątku o Sanie. Tutaj piszemy o Wisłoku.

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Panowie nie byłem dzis na rybkach na Wisłoku,ale patrzyłem na wody i Bolenie już zaczynają pięknie zerować :)

I widziałem stado kleni z mostu na Olszynkach,równiez widziałem wędkarza który złowił na wobka chyba klenia tak na oko 40cm :) W sobote jade na Wisłok i prosto w to miejsce gdzie klenie widziałem :D Moze tam jeszcze będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziłem Łukawiec z kumplem,zastaliśmy spaprane dobre miejscówki i płynące błoto od wyciągania koparką mułu.Dalej niech orają,wydzierają,równają i ,,umacniają''brzegi pod pseudo euro autostrady to będziemy w niedalekiej przyszłości łowić jak dziadzie na stawach z gruntówką licząc na karpika popijając cały dzień taniego browarka.:cool: ps.przez płynące błotko rybki nie brały,kumpel miał jazia na 40cm i tyle.

To co robią z Polskimi rzekami to jest po prostu koszmar i jakaś obłędna prowokacja gdzie jest zdrowy rozsądek to będą uregulowane kanały a nie piękne dzikie rzeki!!!!!!!!!!!!!:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda na Wisłoku opada,do tego parę dni konkretnej lampy się zapowiada ale to dobrze bo woda się trochę nagrzeje.Klenie i jazie powoli wychodzą ze spokojnych głębin i wypatrzeć je można już na wodzie metrowej w prądach,to cieszy;)Na fotkach wczorajszy jazio i dwa największe z dziś klenie.(skubały na woblerki,obrotówkami jeszcze gardzą :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po południu wybrałem się w okolice mostu kolejowego. Niestety próby złowienia kleni skończyły się odprowadzeniem przynęt przez czerwonopłetwe i połamaniem steru w ulubionym woblerku oraz urwaniem łownej obrotówki. :mad:

Później skierowałem się w stronę Lwowskiego, gdzie udało mi się złowić na 3 cm wobka przyzwoitego okonia. :)

Pod Lwowskim trafił mi się przyłów w postaci krąpia, który "wziął" za płetwę grzbietową.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na wisłoku, w m. Siedliska, woda bardzo niska, i przejżystość ponad metr, rybki nie chciały współpracować, jeszcze jak szedłem w góre od mostu na takikiim zakręcie natknołem się na jakieś ujście wody z rury do wisłoka, śmierdziało strasznie, a woda ta była brudna, jakieś ścieki i to do wisłoka puszczają masakra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona wysłała mnie na zakupy, jadąc nad rzeką nie mogłem się powstrzymać, pierwszy rzut - coś nie trafiło w woblera, drugi rzut i jest, później cała modlitwa przy podbieraniu ręką, "żebyś ku..a nie spadł, żebyś ku..a nie spadł"(brak podbieraka, jechałem na zakupy a nie porzucać)...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w niedzielę na wisłoku pod lwowskim, posiedziałem chwilę bo miałem zaczepy, wreszcie straciłem nerwy przez urwaną przynęte i poparzone od słońca ręce(dzień wcześniej wysiedziałem się w Trzcianie) i wróciłem do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów, mam pytanie o odcinek Wisłoka w Trzebownisku w okolicach mostu, troszke dalej widać krzaczki więc tam bym się zatrzymał. Jechałem w niedziele na giełde i spodobała mi się woda w tym miejscu.. Chciałbym się wybrać tam z feederkiem na białą rybę ( kleń, jaź, płoć, leszcz, krąp itp.), więc jakby ktoś mógł mnie poinformować na jakie rybki można tam liczyć byłbym wdzięczny :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wymienione przez Ciebie rybki śmiało możesz się zasadzić, może nawet i ładny leszcz by się znalazł, niektórzy nieco dalej od mostu zasadzają sie na brzany ale to jeszcze za wcześnie.

Pozdrawiam

Edytowane przez frankozola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Wisłoka,szybkie trzy godzinki i dwa krótkie szczupaki.A więc sezon rozpoczęty,no może nie tak "błyskotliwie" ,więc późnym popołudniem mała dogrywka:).

Witam Kolegów, mam pytanie o odcinek Wisłoka w Trzebownisku w okolicach mostu...

Tak jak kolega napisał a od siebie dodam jeszcze,że przyzwoitą świnkę ale to od 15 maja,czasami też niezły karp poszarpie zestaw.Mieszkałem przez kilkadziesiąt lat ,dosłownie kilkaset metrów od Wisłoka i znam go jak własną kieszeń.W ostatnich latach sporo się pozmieniało, ale jak będziesz chciał coś więcej wiedzieć (dojaz do wody,gdzie zostawić samochód czy info. o miejscówkach) to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem sie z kolegami na rybki na wisłok ;p

Efekt to Klonek ok 30 cm i bolek 40cm złapany na Woblera Własnej Roboty ;p

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy, ja też dziś rozpocząłem sezon na Wisłoku z muszką. Poranne wędkowanie przyniosło bolenia, kropka i klenia. Całkiem przyjemna woda i piękna aura, szkoda, że jutro przerwa na robotę. Pozdrowionka

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda rybki @xavier78 , sztywny na 100%, szkoda :(.

Zdjęcie zrobione 3 minuty od zacięcia. Mogę wkleić fotkę,ale po co.NIE PISZ NIGDY TAKICH GŁUPOT.

Edytowane przez Gość
Zlyt adres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.