Jump to content

Majówka z PSW - konkurs


krs

Recommended Posts

Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych użytkowników naszego portalu do udziału w konkursie o prostych zasadach.

 

W okresie od 1 do 5 maja wystarczy opublikować zdjęcie na forum w dziale "Wieści znad wody" ze złowioną w tym okresie rybą. Nagrodzona zostanie najlepsza fotografia, niekoniecznie przedstawiająca największą rybę, aby ograniczyć przypadkowe zdjęcia, dobrze aby na zdjęciu zaprezentował się nam również wędkarz :) 

 

Nagrodą w konkursie jest japońska plecionka PeeWee #0.8 200m, ufundowana przez  Best Rods Center. Nagroda zostanie wysłana do wybranego punktu Orlen Paczka w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyniku.

 

Zastrzegamy że w przypadku słabej frekwencji lub niskiej jakości publikowanych zdjęć nagroda przejdzie do następnego konkursu o podobnych zasadach , który zapewne niebawem opublikujemy.

 

 

IMG_2142.JPEG

Link to comment
Share on other sites

Czas na podsumowanie naszego pierwszego cyklicznego mini-konkursu!

 

Zdaniem administracji najlepszą fotografią opublikowaną podczas "majówki" jest zdjęcie autorstwa kolegi @Piotr Madura. Gratulujemy zwycięzcy!

 

Nagrodą w konkursie jest plecionka PeeWee ufundowana przez BRC. Nagroda zostanie dostarczona do wybranego przez zwycięzcę punktu Orlen Paczka.

 

Już niebawem ogłosimy kolejny konkurs! Tym razem tematem przewodnim będzie sandacz. Ze względu na wiadome względy, regulamin konkursu opublikujemy na początku czerwca.

 

Zwycięska fotografia:

 

IMG_20240501_175509_260.jpg.62da4e5f31b0f19db1a8d75bb9e243b9.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • krs featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy