Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w górę od Rzeszowa przeszły dziś jakieś ulewy?:) trochę się boje, żeby woda do jutra się nie zepsuła;/

Edit:

a co do uszkodzonego wobka, odwiedziłem dziś Kubę i przy okazji uzupełniania braków w pudełku, naprawił mi go ekspresowo na miejscu ;)

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czy wystarczy papierek z akacjowej o porozumieniu z Krosnem? ...

Nie, nie wystarczy papierek z akacjowej (jest Ci do niczego potrzebny). Aby móc łowić w ramach porozumienia na wodzie innego okręgu musisz posiadać zezwolenie na amatorski połów ryb z tego okręgu czyli Krosno za które to zezwolenie nic nie płacisz. A co do tego konkretnego odcinka Wisłoka to jest to woda górska, która prawdopodobnie nie wchodzi w porozumienie (cyt. ze strony ZO Krosno "Wędkarze po opłaceniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w Okręgu Rzeszowskim mogą otrzymać zezwolenia na wędkowanie w obwodzie rybackim Wisłoka 2 i Wisłok 2 zgodnie z wykazem wód nizinnych okręgu krośnieńskiego, a wędkarze okręgu krośnieńskiego po opłaceniu składki na zagospodarowanie i ochronę wód mogą otrzymać zezwolenie na wędkowanie w Okręgu Rzeszów na obwodzie rybackim Stobnica wraz ze zbiornikiem Blizne zgodnie z wykazem wód Okręgu Rzeszów.")

Edytowane przez ZDZISŁAW CZEKAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest czasem tak, że Rzeszów ma porozumienie z Krosnem na Wisłok 2, ale tylko nizinne i można łowić od mostu Bziance?

O ile pamiętam było juz o tym na forum, zapis jaki mam na pozwoleniu z tamtego roku :

"Uprawnia do wędkowania na rzece Wisłok od mostu drogowego w m.Bzianka do ujścia rz. Stobnica i rzece Wisłoka..."

Edit:

W tamtym roku spytałem o to na Akacjowej, powiedziano mi, że na obwód 2 rzeki Wisłok jest porozumienie z Krosnem, jak spytałem o ten zapis to Pani nie wiedziała gdzie jest Bzianka i dalsza rozmowa nie miała sensu.

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,chodzi mi o odcinek od zapory do mostu na głównej drodze Krosno-Sanok. Byłem na Akacjowej i dostałem zezwolenie i rejestr. Na zezwoleniu jest napisane od mostu w Bziance do Stobnicy a w naszym rejestrze rzeszowskim od zapory w besku do stobnicy.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon brzanowy rozpoczęty na dobre. Wcześniej dwie małe takie 50-55. A dzisiaj już na dobre wystartowałem.

Kij zakupiony w tamtym roku wreszcie przeszedł prawdziwy test bojowy.

Brzana złowiona na wobler Rzeszowski Madness-ukleja. Długość ryby 69cm.

Walka była przepiękna, ręka bolała,pot zalewał oczy, w woderach woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leszku za natchnienie. Moja dzisiejsza pani miała około 60 cm. Wszystko było by pięknie gdyby na wyświetlaczu aparatu nie pojawił się komunikat "spust migawki zablokowany- naładuj akumulator":(. Trzeba było się ratować telefonem.:cool:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klenie się troszkę przebudziły, złowiłem ich 9 w tym ten na zdjęciu największy 31cm. Masa wyjść ale mało celnych uderzeń, w sumie 6 spadów ryb w tym 2 naprawdę ładnych kleni.. Boleń bił jak wściekły, dwa razy wystraszył mnie tak że prawie z kamienia do wody wpadłem:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Leszku za natchnienie.

Andrzejku, mój drogi przyjacielu oto następne natchnienie dla ciebie. Dzisiejsza może niezbyt okazała tylko 54cm.

Ale każda brzana cieszy bardziej niż 100 kleni.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś boleniowo. Miał około 65 cm- na fotce zmieściło się z 45 cm, reszta poza kadrem. Musicie uwieżyc na słowo;)

Gratuluje Leszku systematyczności... i gustownego kapelusza;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.