Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w zwięczycy , pare płotek leszczyków i ............ karpia na białe robaki . W tym momencie ciśnie mi się na usta kur.. , bo karp miał napewno z przynajmniej 5 kilo ,a ja nie nie miałem podbieraka i poszedł. Jak go chciałem podebrać to przypon pękł .

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze tegoroczne rybki mojej ukochanej to 3 ładne okonie :D Mi też się poszczęściło;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za rybki, fajnie że dziewczyny też łowią.

Ja byłem na Sanie w weekend ale trafiłem źle bo płynęła brudna woda po opadach ale mimo tego miałem piękne branie na feedera na kukurydzę.Łowiłem na 2 metrach głębokości tuż przy brzegu (od razu byłą głębia) i spokojna woda.Nie brało kompletnie nic, a tu zaczęło wyginać szczytówkę mocno że wędke porywało do wody, zacinam, muruje do dna, szoruje aż lecą bąble, ale walka trwała może 5 minut i pyk przypon się urwał i tyle z tego było.Obstawiam dużego amura albo karpia sazana, bo z doświadczenia sazany i amury mi tak zawsze szorowały na dnie i bąble szły.Dodatkowo 3 ziarna kukurydzy z puszki to inne ryby chyba nie wychodziły by w grę.Szkoda bo była piękna sztuka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda bedzie kawa z mlekiem. Przechodziłem obok ujscia gwoznicy 1h po burzy. To co z niej wypływało nie wróży Ci łowiania przez 3 dni. Powyżej woda jak narazie w miare czysta ale podejrzewam że ze stobnicy wypłynie to samo co z gwoźnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem znad Wisłoka w Boguchwale. Woda tak do około 18 30 było troche przybrudzona.Jednak z czasem zrobiła się kawa z mlekiem , nurt przybrał na sile , pojawiło mnóstwo gałęzi i innego syfu . Łowilem na federa , zestaw zaraz po zarzuceniu ustawiał sie wzdłuż brzegu a na żyłce osiadało mnóstwo trawy i innych glonów czy co tam tam tez bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawostek pod kolejowym łowią na kose jak co roku.

Nigdzie kolego nie zadzwoniłeś, po PSR albo coś w tym stylu ?

Ja dzisiaj popatrzyłem na pogodynkę , widzę że 69cm woda myślę sobie Zaje****** wiec idę z 200% nastawieniem że w końcu połowię dosyć konkretnie , ale jak wszedłem na most na UL. ciepłowniczej to szczena mi opadła i poszedłem załamany do domu :mad::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem plan na wczoraj. W Strzyżowie o godzinie 12 woda kryształ. Jadę przed 16 do domu po sprzęt, a w Żarnowej z mostu widzę - gnojówa. Załamka. Stobnica tak psuje wodę. Ale już dzisiaj jest lepiej, jak się nie da poniżej Żarnowej jeszcze łowić, to powyżej Strzyżowa trzeba uderzyć. Chyba, że Krosno też dowaliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem im osobiście że taka sytuacja ma tam miejsce co roku, ale w dalszym ciągu pod kolejowym z nimi się nie spotkałem.

- - - Updated - - -

Jedyne pocieszenie że sporo tam teraz zaczepów po tych innowacjach, może się kosiarze zrażą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Tyle czekałem na ten weekend żeby wypaść na ryby a tu ERROR.....:(

Możesz śmiało atakować. Powyżej Strzyżowa woda kryształ cały czas. Poniżej już do łowienia była wczoraj - łowiłem w okolicach Czudca. Dzisiaj już będzie idealna, do każdej metody. Uderzam w sobotę rano również. Połamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.