Skocz do zawartości

Wisłok


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.06.2024 o 17:35, LubieLowce napisał:

przechadzając się dziś z kijem po Wisłoku, okolicach mostu kolejowego, przykuły moją uwagę dosyć obszerne plamy w wodzie

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

A na którym brzegu łowiłeś? Klenie biorą czy słabo? Można łowić na brzegu od strony robionej drogi? Wogóle jest tam dojście jakieś czy zakaz bo budowa? Jak to wygląda 

Edytowane przez damian 86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, damian 86 napisał:

A na którym brzegu łowiłeś? Klenie biorą czy słabo? Można łowić na brzegu od strony robionej drogi? Wogóle jest tam dojście jakieś czy zakaz bo budowa? Jak to wygląda 

Idąc od Merkury market w stronę kolejowego to po lewej, ja akurat bez brania ale klenie widać że są, przypuszczam że przy budowie nie bo możliwe że teren budowy aż pod samą wodę, więc pewnie po prawej stronie odpada, poza tym pełno kamer więc pewnie zaraz ochrona by się pojawiła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DziubnieLubNie napisał:

Jeśli trafi na takiego jednego strażnika i jak nie umie pływać, to może nawet kosztować go życie, bo tamten od razu wpycha kłusoli do wody.. 

 

A od kiedy wędkowanie bez opłaconej karty to kłusowanie? 

Gdyby nie było wyrobionej karty to i owszem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, majmaj said:

A od kiedy wędkowanie bez opłaconej karty to kłusowanie? 

Gdyby nie było wyrobionej karty to i owszem... 

A nie wiem kolego, myślałem że wedkowanie bez opłat jest nielegalne a tym samym wedkowanie nielegalne to kłusowanie.

Przepraszam jeśli Ciebie uraziłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DziubnieLubNie napisał:

A nie wiem kolego, myślałem że wedkowanie bez opłat jest nielegalne a tym samym wedkowanie nielegalne to kłusowanie.

Przepraszam jeśli Ciebie uraziłem 

Temat stary jak ryby, np. na komercji możesz wędkować bez opłat ale bez karty już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie a wypowiedzi na zupełnie inny temat, coś tu sami prawilni wędkarze. Zero adrenaliny. 

 

Ps. To że o to pytam nie oznacza że wyciągam Wam wszystkie brzany na zimowiskach. 

W regulaminie pzw kara niby od 200zł. 

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majmaj napisał:

Dzwoniłem na straż, mandat do 500zł. Zależy od sytuacji ile wędek czy są ryby w siatce itd. 

 

Oczywiście nikt tu nie zamierza łamać przepisów - pytanie było z czystej ciekawości. 

Mało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DziubnieLubNie napisał:

Hej, wie ktoś jaki kolor wody na dolnym Wisłoku, tak ponizej jasionki i dalej sz po Trynczę?

Pytam bo dziś gdzieniegdzie bardzo obficie popadało i z lasów spłynęło błoto.


Woda brudna ale do łowienia. Za to zdziwisz się bo opadła wręcz...brania bardzo słabe chyba przez to że leci poziom wody w dół.

Edytowane przez TOmaSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Jaś _Wędrowniczek napisał:

Jak wygladaja rokowania dla tych co beda probowac zlowic leszcza? Mowie tu o okolicach Boguchwaly. Ostatni lipiec i poprzedni bylo bardzo marne...

 

Ryba jest trzeba nęcić teraz woda skoczyła metr to trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Jaś _Wędrowniczek napisał:

Jak wygladaja rokowania dla tych co beda probowac zlowic leszcza? Mowie tu o okolicach Boguchwaly. Ostatni lipiec i poprzedni bylo bardzo marne...

Są, biorą. Ładne. Kilka takich 1,5-2 kg jako niechciany przyłów miałem. 

 

Jak w zegarku o 5 rano 😉 Gdybym się na nie nastawił to byłyby efekty ale zaznaczam, trzeba nad tym popracować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.