Skocz do zawartości

Łódka wędkarska


mikael

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się po internecie za jakimś pływadełkiem, generalnie szukam czegoś do przewożenia na dachu samochodu, więc nie może być zbyt duża. Trafiłem na dwie wg mnie ciekawe oferty pierwsza to http://www.lodzie-barti.pl/?barti-270,7 a druga http://www.lodzie.net.pl/strony/s285.htm Nie wiem na którą się zdecydować ma ktoś może jakieś doświadczenia związane ze sprzętem tych firm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dachu samochodu?

Do łodzi najlepsze są przyczepki

Łodz to fajna sprawa tylko z wodowaniem i transportem jest ciężko

Najlepiej wychodzi kupić używaną z przyczepką, ostatnio przegladałem portale i naprawde można okazyjnie dobry sprzęt zakupić.

Co do przedstawionych łodzi to pływałem na Syriusz nie wiem jaki model

Jak kązda inna łódka dobrze się pływało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dachu samochodu?
Jak najbardziej na bagażniku dachowym na ryby zazwyczaj jeżdżę z kimś także z wodowaniem nie powinno być problemu, łódki mają odpowiednie gabaryty oraz wagę. Co do przyczepki to nie chcę pchać się w kolejny pojazd który trzeba będzie zarejestrować, poza tym w aktualnym samochodzie nie mam haka. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprojektowałem i wykonałem pływadełko z laminatu. Jest to łódeczka bez dna, tylko tyłek w wodzie, ale mieści się do bagażnika średniej klasy samochodu. Weszła do starej Łady. Ma długość 110 cm, szerokość 80 cm i ciężar 25 kg oraz udźwig 120 kg. Stabilność konieczną do wiosłowania, aby się nie kręciła, zapewnia wstawiany w rurkę stabilizator z płetwą, przedłużający całość. Posiada także ster i okucia do mocowania sprzętu wędkarskiego a także małą bakistę na przybory. Do tego jest taka jedyna. Więcej nie będę ich produkował ze względu na zdrowie, pomimo tego, że napracowałem się przy formach. Fotografie do wglądu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprojektowałem i wykonałem pływadełko z laminatu. Jest to łódeczka bez dna, tylko tyłek w wodzie, ale mieści się do bagażnika średniej klasy samochodu. Weszła do starej Łady. Ma długość 110 cm, szerokość 80 cm i ciężar 25 kg oraz udźwig 120 kg. Stabilność konieczną do wiosłowania, aby się nie kręciła, zapewnia wstawiany w rurkę stabilizator z płetwą, przedłużający całość. Posiada także ster i okucia do mocowania sprzętu wędkarskiego a także małą bakistę na przybory. Do tego jest taka jedyna. Więcej nie będę ich produkował ze względu na zdrowie, pomimo tego, że napracowałem się przy formach. Fotografie do wglądu.Pozdrawiam

koniecznie wstaw fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.