Jump to content

Lampa do namiotu


Recommended Posts

Panowie rozglądam się z jakąś fajną lampką do namiotu.Znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/show_item.php?item=1509040229 jedną z zalet tej lampki jest to że posiada według opisu czujnik ruchu,który włącza lampkę na od 20 do 90 sekund.Wiadomo że spanie w nocy z "czołówką" na głowie to masakra.Tylko ta cena:rolleyes: dająca do myślenia odnośnie jakości wykonania i żywotności.Drugim rozwiązanie jest ta lampa

http://allegro.pl/carp-lampa-videotronic-super-okazja-i1509062151.html Firma znana i solidna tylko czy warto aż tak inwestować:).Może inne propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Masz racje kolego rapala że mówi się "Co tanie to drogie " ALE ja ostatnio kupiłem kilka tanich dobrych rzeczy. Np ta czapka Jaxona. Według mnie możesz zaryzykować te 21 zł w końcu to nie fortuna. Choć sam się zastanawiam nad tą lampom Videotronika :)

Link to comment
Share on other sites

w tamtym roku zakupiłem coś takiego; http://archiwumallegro.pl/akumulatorowa_lampa_kempingowa_14_led_niebieska-1082803558.html Niestety link tylko z archiwum, ponieważ nie znalazłem aktualnego ogłoszenia. Lampe sobie chwalę co najlepsze w niej to, to że można ją ładować przy pomocy korby, wiadomo na długich zasiadkach nie każdy ma dostęp do prądu, a tutaj wystarczy pokręcić ok. 10minut i mamy godzinę świecenia. Nie straszny jest jej również piasek który u mnie dostał się do korby, co powoduje zgrzytanie, ale i to po chwili ustaje.

Link to comment
Share on other sites

hehe duży rozrzut cenowy od 22 do 289 :D Myślę, że propozycja Miko nie jest zła, jeżeli chodzi o cene :) chociaż minusem jest czas pracy na baterii tylko 5 h co przy kilkudniowej zasiadce może być mało, no i to że ma wbudowany swój akumulator ładowany sieciowo więc nie można wziąć zapasowych baterii. Ja bym szukał czegoś na ledach bardziej energooszczędne :)

Link to comment
Share on other sites

No cóż lamp campingowych na rynku jest duży wybór od najtańszych do tych najdroższych. Mi jednak zależy na lampie z wbudowanym czujnikiem ruchu albo z możliwością zestojenia z sygnalizatorami i tu jest już mniejszy wybór:rolleyes:.Ale bardziej bym obstawał przy czujniku ruchu;).

Link to comment
Share on other sites

I o to chodzi;).Pilot może łatwo się zawieruszyć i dla tego lampa z czujnikiem ruchu była by idealna.Masz w nocy branie wyskakujesz z wyrka i masz jasno w namiocie:).Po za tym drugą można zamontować przy triopdzie;).

Link to comment
Share on other sites

Trzy tygodnie temu kupiłem 2 lampki na czujnik ruchu w biedronce na 10 diód,rewelacyjne świecą mocno rozproszonym światłem,cena 14zł sztuka z bateriami:Djest wyłącznik można świecić cały czas lub na czujnik,w zeszłym sezonie używałem 4 diodowych też dawały radę jedną kładłem pod łóżko jak wstawałem do brania to automatycznie oświetlała mi wyjście z namiotu,drugą zakładałem na podpórkę obok tripoda z wędkami polecam bardzo dobre rozwiązanie:)Lampa videotronica to jakieś nieporozumienie za taką cenę:eek:oglądałem ją kiedyś na targach zbędny wydatek,do długiego świecenia polecam lampkę turystyczną na gaz do butli koszt ok 60zł w sportowym zużycie gazu to tylko 80/100g na godzinę i nie ma problemu z bateriami:)

Link to comment
Share on other sites

He,he jutro robię maratonik po biedronkach:D.Cena 14 złociszy wydaje mi się dość atrakcyjna:D.@Pebar można zapytać jaki kształt ma to "cudo" z Biedronki?A tak na marginesie to też myślę że dobrym rozwiązaniem na dłuższe zasiadki jest lampa gazowa.Mam taką od kilku sezonów i mogę śmiało polecić

http://allegro.pl/lampa-turystyczna-gazowa-cadac-auto-trek-lantren-i1516039415.html

Link to comment
Share on other sites

Panowie widziałem wczoraj w biedronce jakieś lampki na diody ale nie wiem czy to są te o których mówicie bo nawet się im nie przyglądałem. To są takie 30cm może 40 cm długości lampki ? Wydaje mi się, że ładowane są też ogniwem fotowoltaicznym... Może te są inne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy